Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

STIHL DZINĒJU TEHNOLOĢIJA: PIEDZIŅAS VISAM, KAM NEPIECIEŠAMA JAUDA

Dzinēji dod iekārtām spēku izpausties. No četrtaktu dzinēja līdz elektropiedziņai: STIHL dzinēju tehnoloģija tiek galā ar jebkuru izaicinājumu. Turklāt to izmantošanas jomas ir tikpat daudzveidīgas kā paši darbi. Aiz šīs pielietojuma daudzveidības ir dzinēju tehnoloģija, kuru mēs nemitīgi attīstām. Uzziniet visu par inovatīvo tehnoloģiju, kas saistīta ar STIHL benzīna dzinējiem – īsumā un detalizēti, tikai viena klikšķa attālumā.

STIHL DZINĒJU TEHNOLOĢIJA

4-MIX® DZINĒJS

4-MIX® dzinējs ir STIHL četrtaktu dzinējs. Tas apvieno divtaktu un četrtaktu dzinēju priekšrocības: Tā inovatīvā dzinēja tehnoloģija nodrošina milzīgu griešanas jaudu un ievērojami lielāku griezes momentu, vienlaikus radot mazāk kaitīgo izplūdes gāzu un neprasot lielu apkopi.VAIRĀK PAR STIHL 4 MIX DZINĒJU

2-MIX DZINĒJS

2-MIX dzinējs: liela dzinēja jauda, izcila veiktspēja un lielisks griezes moments lielai griešanas jaudai un lielam vilces spēkam. Inovatīvā degmaisījuma recirkulācijas sistēma ievērojami samazina kaitīgās emisijas un degvielas patēriņu

 

VAIRĀK PAR STIHL 2-MIX DZINĒJU

MAGNIJA VIRZULIS

Kā tehnoloģiju attīstīšanas pionieri mēs esam pievērsušies motorzāģa ar vieglām detaļām izveidei. Rezultātā ir izstrādāts virzulis no speciāla magnija sakausējuma. Lasiet mūsu rakstā visu pamatinformāciju par šo tehnoloģisko inovāciju.


VAIRĀK PAR MAGNIJA VIRZULI

INOVATĪVA DEGVIELAS IESMIDZINĀŠANA

Iesmidzināšana nodrošina, ka ķēdes zāģa maisījums neatkarīgi no līmeņa un temperatūras ir tur, kur tas tiek izmantots. Tas garantē, ka maisījuma veidošana dzinējos bez karburatora darbojas netraucēti un ķēdes zāģis var tikt izmantots jebkurā laikā un jebkurā vietā.


DEKOMPRESIJAS VĀRSTS

Dekompresijas vārsts samazina manuālai dzinēja palaišanai nepieciešamo spēku. Dekompresijas vārsts atvieglo pretspiediena pārvarēšanu, kas rodas cilindrā, un Jūs varat iedarbināt dzinēju ātri un bez piepūles.BEZ PAPILDU INSTRUMENTIEM ATVERAMS DEGVIELAS TVERTNES VĀCIŅŠ

Bez papildu instrumentiem atveramais degvielas tvertnes vāciņš nodrošina mūsu motorizēto ierīču eļļas un degvielas tvertnes atvēršanu un aizvēršanu ar pāris kustībām un bez papildu instrumenta. Inovatīvais vāciņš nodrošina, ka Jūs varat uzpildīt tvertni vienkārši un ātri.

 

ILGAS DARBĪBAS GAISA FILTRU SISTĒMA

STIHL ilgas darbības gaisa filtru sistēma attīra ķēdes zāģī iesūkto gaisu vairākos posmos un tādējādi nodrošina mazāku nodilumu un vienlaikus labāku karburatora jaudu. Iepriekšēja attīrīšana un inovatīvie gaisa filtri padara to iespējamu un tādējādi pagarina dzinēja kalpošanas laiku.

 

KARBURATORA APSILDE

Elektriskā karburatora apsilde novērš karburatora apledošanu zemās temperatūrās un kaitēšanu dzinēja darbībai. Termoslēdzis aktivizē karburatora apsildi, ja temperatūra nokrītas zem +10 °C. Tādējādi nekas vairs netraucē darbam temperatūrā ap sasalšanas punktu.

KOPSAVILKUMS PAR STIHL DZINĒJU TEHNOLOĢIJU

  • STIHL dzinēju tehnoloģija: Tās ir piedziņas no četrtaktu dzinēja līdz akumulatora dzinējam.

  • STIHL dzinēju tehnoloģija: Tie ir dzinēji jebkādai izmantošanai.

  • STIHL dzinēju tehnoloģija: Tā ir pastāvīga piedziņas inovācija kopš 1926. gada.

CITAS STIHL DZINĒJA INOVĀCIJAS

"M-Tronic" - novērš darbības traucējumus: Sistēma nodrošina pastāvīgi optimālu dzinēja jaudu un precīzi elektroniski regulē aizdedzes laiku un degvielas dozēšanu katrā darbības režīmā. Kopsavilkums: M-Tronic ir dzinēja tehnoloģija, kas dod atšķirību katru dienu.