Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

JAUDĪGĀKAIS AKUMULATORA MOTORZĀĢIS PASAULĒ

Īsta revolūcija akumulatoru motorzāģu tirgū! Ar jauno STIHL MSA 300 akumulatora motorzāģi jūs izjutīsiet vēl nebijušu veiktspējas līmeni. Izmantojot akumulatoru AP 500 S, MSA 300 ir pasaulē jaudīgākais akumulatora motorzāģis izturības, kalpošanas laika un veiktspējas ziņā.

ĪPAŠAS MSA 300 FUNKCIJAS

Pateicoties jaudīgajam STIHL AP 500 S akumulatoram, pilna elektriskā jauda 3,0 kW nodrošina ķēdes slīdēšanas ātrumu 30 m/s. Augsta veiktspēja un trīs darba režīmu izvēlne ļauj optimāli strādāt dažādus darbus, piemēram, zāģēt, atzarot vai sagriezt baļķus vajadzīgajā garumā.

Akumulatora zāģis STIHL MSA 300 ir aprīkots ar ziņojumu paneli ar LED displeju, kas ļauj intuitīvi vadīt ierīci. Pateicoties lielajam LED displejam, lietotājs uzreiz saņem informāciju par eļļas līmeni, ķēdes bremzes stāvokli un jaudas iestatījumu.

Jaunais akumulatora motorzāģis atbilst dārza un ainavu, pašvaldības un meža speciālistu augstajām ergonomikas un izturības prasībām. Uzticams lielas slodzes lietošanai – to neaptur lietus vai mitrums. Integrētais dzesēšanas gaisa filtrs filtrē zāģu skaidas un pat mazākos putekļus no dzesēšanas gaisa plūsmas.

Ierīci var viegli integrēt "STIHL Connected" tehnoloģijā, jo "STIHL smart Connector 2 A" savienojums ir iestrādāts korpusā. AP 500 S akumulatoru var arī tieši integrēt digitālās ierīces vadības sistēmā, izmantojot viedtālruņa lietotni. STIHL Connected parāda visaptverošu pārskatu par visiem svarīgajiem datiem par saviem instrumentiem un akumulatoriem – darbības laiku, vecumu, uzlādes statusu un sniedz informāciju par turpmāko apkopi un servisa vēsturi.

PROFESIONĀLĀS JAUDAS DUETS: MSA 300 UN AP 500 S AKUMULATORS

Spēcīgāks par jebkuru citu un izturīgāks nekā jebkad: STIHL AP 500 S nosaka jaunus akumulatoru standartus un paceļ visu AP sistēmas instrumentu darbības laiku uz nākamo līmeni. Tas ir iespējams, pateicoties STIHL novatoriskajai jaudīgajai Power Laminate tehnoloģijai. Unikālās, īpaši spēcīgās plāksnes nodrošina ievērojami lielāku jaudu un divreiz ilgāku kalpošanas laiku, salīdzinot ar visiem iepriekšējiem STIHL akumulatoriem. Tas nozīmē, ka turpmāk saviem darbiem varēsiet izmantot vēl vairāk STIHL akumulatora enerģijas.
STIHL AP 500 S ar 36 V spriegumu var uzlādēt ar ātrās uzlādes lādētājiem STIHL AL 301 un STIHL AL 500 vai ar standarta akumulatoru lādētāju STIHL AL 101.