Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

STIHL akumulatoru akcija

Pērkot jebkuru AP sistēmas akumulatora ierīci pilnā komplektācijā (ar akumulatoru un lādētāju), saņem 50% atlaidi otram AP 300 S akumulatoram.

Pērkot jebkuru AS sistēmas ierīci (GTA 26, HSA 26, SEA 26) pilnā komplektācijā ar lādētāju AL 1 un akumulatoru AS 2, saņem 35% atlaidi otram akumulatoram AS 2.

Izmantojiet šo piedāvājumu un izbaudiet vēl lielāku prieku, strādājot ar STIHL akumulatora instrumentiem. Divi akumulatori ļaus strādāt bez pārtraukumiem.

Piedāvājuma laiks un akcijas akumulatoru daudzums ir ierobežots.

Akcija notiek autorizēto STIHL dīleru veikalos un interneta veikalā stihl.ginalas.lv (atlaide otram akumulatoram tiks piemērota automātiski iepirkuma grozā).

AP akumulatoru sistēmas ierīces

PĒRC OTRU AP SISTĒMAS AKUMULATORU AR 50% ATLAIDI

OTRAM AS SISTĒMAS AKUMULATORAM 35% ATLAIDE

KĀPĒC NEPIECIEŠAMI 2 AKUMULATORI? 

Profesionāla dārzniece un arboriste, Ilze Andersone, iesaka vienmēr iegādāties divus akumulatorus, lai darbs nestāv uz vietas.

Divi akumulatori ļauj strādāt efektīvāk un ilgāk ar jebkuru akumulatora ierīci. Kamēr viens akumulators lādējas, ar otru strādājam. Piemēram, esam nopļāvuši zāli, apgriezuši dzīvžogu, bet nepaspejām aizpūst atgriezumus ar lapu pūtēju. Tad talkā nāk papildus akumulators! Visus darbus paveiksiet bez pārtraukumiem, ātri un vienkārši! 

Uzzini par AP sistēmas akumulatoru priekšrocībām, noskatoties video!