Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

STIHL ATTĪSTĪBA UN KVALITĀTE: JŪSU DARBS IR MŪSU STIMULS.

Kopš mūsu dibināšanas STIHL ir pievērsies inovācijām un attīstībai. Uz to balstās noslīpētā izstrādājumu tehnoloģija, kas ietverta katrā no mūsu produktiem, un garantē STIHL kvalitāti, uz kuru Jūs paļaujaties.

KĀ MĒS STIHL NODROŠINĀM ATTĪSTĪBU UN KVALITĀTI?

Mūsu produkcijas sortiments ir tikpat daudzveidīgs kā mūsu motorizēto ierīču izmantošanas vietas – tas pats attiecas uz pasākumiem un izstrādes koncepcijām, kas garantē labi zināmo STIHL kvalitāti. Pārskats par STIHL inovatīvajām tehnoloģijām un attīstību ir pieejams šeit.

STIHL KVALITĀTES UN ATTĪSTĪBAS PASĀKUMI

Lieces pārbaude

STIHL izstrādes stadijas pārbaudē mēs labprāt izmantojam spiedienu. Mūsu hidrauliskā prese ar 10 tonnu spiediena spēku uz mazu laukumu saliec visdažādākos tērauda sastāvus. Tā mēs pārbaudām dažādu sakausējumu īpašības. Un tādējādi nodrošinām pareizo cietības un izturības kombināciju perfektai mūsu griezējinstrumentu griešanas jaudai.


IZTURĪBAS PĀRBAUDE

STIHL 2. rūpnīcā Vaiblingenē ir svarīga kvalitāte. Jo šeit mēs 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā testējam visu STIHL ierīču jaudu – no motorzāģiem līdz dzīvžogu šķērēm un smidzinātājiem. Šai izturības pārbaudei ir pieejamas 36 īpaši konstruētas pārbaudes kabīnes, kas ir tehniski pilnībā aprīkotas ar degvielas padevi un izplūdes gāzu izvadīšanas sistēmu, un tās ir aizņemtas dienu un nakti. Mūsu ierīces šeit darbojas 150 000 stundu gadā. Katram mūsu sortimenta modelim ir rūpīgi pārdomāts pārbaudes plāns. To vada mūsu īpaši izstrādāta pārbaudes programma. Pie tam programmatūra simulē lietotāja tipisko izmantošanas veidu praksē: daļēja slodze, pilna slodze, tukšgaita. Ar iegūtajiem datiem mēs nodrošinām visu mūsu ierīču nevainojamu un uzticamu darbību.


AKUMULATORU IZSTRĀDE

Mums STIHL akumulatoru izstrādes jautājums ir īpaši svarīgs – tāpēc mēs paši izstrādājam akumulatorus savām akumulatoru sistēmām, kas pastāvīgi paplašinās. Tikai tā mēs varam perfekti savstarpēji saskaņot elektromotoru darbību, kā arī STIHL akumulatoru jaudu un energoietilpību. Jums tas nozīmē, ka Jūsu STIHL ierīce optimāli izmanto akumulatora enerģiju, darbojas iespējami ilgi un nodrošina maksimāli iespējamo veiktspēju. Mums tas nozīmē pārbaudītas STIHL kvalitātes turpināšanu nākotnes dzinējos.


VIBRĀCIJAS TESTS

Mūsu ierīces ir īsti spēka agregāti. Attīstoties šiem spēkiem, rodas vibrācijas – un tās mēs STIHL samazinām mūsu izstrādes centrā, mērot vibrācijas pie mūsu ierīču rokturiem. Pie tam vibrācijas nedrīkst pārsniegt noteiktus robežlielumus. Tas ir izaicinājums, ko mūsu izstrādes inženieri labprāt pieņem. Tie izstrādā pretvibrāciju sistēmas, kurās buferelementi un atsperes novērš dzinēja vibrāciju pārnešanu uz rokturiem. Tādējādi mūsu ierīces ieguļ Jūsu rokā mierīgāk.


MAGNIJIA SAKAUSĒJUMS

Strādājot ar dzīvžogu šķērēm vai motorzāģi ilgāku laiku, Jūs manīsiet, ka katrs grams ir no svara. Tāpēc būtisks mūsu izpētes un attīstības mērķis ir arvien samazināt ierīču svaru. Lai to panāktu, mēs daudzās mūsu ierīcēs cenšamies izmantot īpaši vieglu materiālu, kas izturības ziņā neatpaliek – tas ir magnijs. Tīrā veidā magnijs ir aptuveni par trešdaļu vieglāks kā alumīnijs. Mūsu STIHL rūpnīcā Prīmā mēs strādājam ar šo materiālu – ārkārtīgi precīzi, ar sakausejuma metodi. Tādējādi mēs STIHL varam ar magnija sakausējumu izgatavot gandrīz jebkuru iedomāto formu. Piemēram, mūsu benzīna dzinējiem un dzīvžogu šķērēm.


PLŪSMAS SIMULĀCIJA

STIHL izstrāde – tas nozīmē arī komponentu optimizāciju. Piemēram, mūsu dzinēji ar plūsmas simulāciju. Lai pārliecinātos, ka STIHL ierīces dzinēja telpa ir optimāli ieeļļota un tādējādi detaļām rodas iespējami neliela berze, tiek izmantota tā sauktā plūsmas simulācija. Pateicoties tai, mūsu inženieri var redzēt, kā sadalās un izturas degmaisījums dzinēja telpā. Pie tam inženieris izmanto mūsu konstrukcijas dzinēju 3D datus. Atlikušajā daļā ir diezgan sarežģīts, matemātiski fizikāls darbs ar formulām, ar kuru tiek aprēķināta šķidruma virzība dzinēja telpā. Pēc tam dzinēja komponenti var tikt optimizēti tā, ka smērviela vienmēr nonāk precīzi tur, kur tā tiek izmantota.


KLIMATA KAMERA

STIHL izstrādājumi tiek izmantoti visā pasaulē. Un visā pasaulē jābūt paļāvībai uz mūsu STIHL kvalitāti – un proti, neatkarīgi no temperatūras lietotāja klimatiskajā joslā. Tāpēc mēs savās klimata kamerās testējam mūsu ierīču iedarbināšanu un darbību ekstrēmās temperatūrās. Kameras mēs varam atdzesēt līdz -30 grādiem vai uzkarsēt līdz 40 grādiem. Un tādējādi atbildēt uz mums svarīgiem jautājumiem: Kā uzvedas degmaisījums šajās temperatūrās? Vai eļļas viskozitāte ir ideāla? Vai mūsu degvielas sadeg ar minimāliem atlikumiem? Kā uzvedas ierīce ap rasas punktu? Visas šīs atziņas, ko mēs paņemam no klimata kameras, ieplūst jaunu produktu izstrādē.


SKAŅAS MĒRĪŠANA

Ar mūsu ierīču skaņas mērīšanu skaņas mērīšanas telpā mēs ieguldām savu daļu, lai cilvēki un vide tiktu iespējami maz traucēti ar trokšņiem. Tā mēs, piemēram, mēram skaņas spiediena līmeni lietotāja ausu zonā. Tādējādi mēs varam novērtēt, vai ierīcei ir nepieciešamas aizsargaustiņas vai nē. Ierīces apkārtnē tiek reģistrēts skaņas jaudas līmenis. Šis lielums ir rādītājs skaņas starojumam apkārtējā vidē. To atradīsiet kā apzīmējumu uz mūsu ierīcēm.


ZĀĢU ĶĒŽU TESTS

STIHL kvalitāte pie mums tiek testēta. Zāģu ķēžu izmēģinājuma stendā, ja precīzi. Šeit reālos apstākļos tiek testēts, kādu griešanas jaudu dod mūsu pašu izstrādātās zāģu ķēdes.

Reāli apstākļi, tas pirmām kārtām nozīmē, ka izmantotā koksne ir mitra. Tāpēc mēs to mērcējam papildu slapināšanas iekārtā, lai simulētu iespējami autentiskus griešanas apstākļus. Tad datorizētā mērīšana salīdzina reālo STIHL zāģa ķēdes sniegumu ar noteiktajiem parametriem. Pie tam kolēģus īpaši interesē griešanas jauda kokā un ķēdes ātrums uz sliedes.


PUTEKĻU PĀRBAUDE

STIHL kvalitāte – tas nozīmē, ka mūsu ierīces rada labu iespaidu arī nepatīkamās situācijās. Tamdēļ mēs testējam savas ierīces mūsu putekļu kamerā. Un tas laba mērķa vārdā: putekļi ir pastāvīgi, nosēžas visur un sagādā nepatikšanas mehāniskām un elektriskām ierīcēm – ja nerīkojas pareizi. Bet tieši to mēs darām šajā putekļu kamerā. Mēs tajā apzināti radām ļoti biezu putekļu atmosfēru, piemēram, griežot akmens plāksnes ar vienu no mūsu spēka zāģiem. Paralēli mēs darbinām citas ierīces, kas darbojas šajā atmosfērā un iesūc putekļaino gaisu. Pēc brīža mēs izslēdzam un apskatām ierīču gaisa filtrus un iekšējos mehānismus. Pēc mūsu novērojumiem mēs izdarām secinājumus par to, kā vislabāk veidot gaisa filtrus, lai efektīvi aizturētu putekļus no dzinēja. Jo tikai tīru gaisu bez daļiņām var pārvērst optimālā dzinēja jaudā.


VISKOZITĀTES PĀRBAUDE

Mēs STIHL daudz strādājam arī pie mūsu eļļām un smērvielām. Proti, tās mēs lielākoties izstrādājam paši. Mēs to darām, jo zinām, ka mūsu dzinēji dod pilnu jaudu tikai tad, ja tiek darbināti ar augstvērtīgu degvielu un smērvielām. Mūsu galvenie jautājumi: Cik tīri sadeg mūsu degvielas? Kāda ir aukstās iedarbināšanas spēja? Cik labi bioloģiski noārdāms ir produkts? Cik viskozas ir eļļas dažādās temperatūrās? Mēs atrodam atbildes uz šiem jautājumiem un tad arī optimālus sastāvus. Tamdēļ mēs uzturam savas laboratorijas, kurās mūsu speciālisti veic izstrādi, izpēti un testēšanu.


MATERIĀĻU PĀRBAUDE

Mēs STIHL nodrošinām mūsu izstrādājumu kvalitāti visdažādākajos veidos. Viens no tiem: materiālu pārbaude zem rastra elektronu mikroskopa. Tad materiāls, ko STIHL izmanto daudzos dažādos sakausējumos, izskatās kā kalnu masīvs vai ainava.

10 000-kāršā palielinājumā mēs, piemēram, lūzumiem redzam, kādi ir bijuši lūzuma iemesli, jo lūzumu malas izskatās atšķirīgi, ja pamatā bijusi termiskās apstrādes kļūda vai materiāla vājums. Mikrogriezuma, ko mēs izveidojam no dažādiem metāliem un metālu sakausējumiem, attēlā mēs varam saskatīt pat atsevišķus kristālus, kādi parasti ir sakausējumos. Tā mēs ievācam informāciju par materiāliem, to īpašībām un reakciju. Lai beigās kopīgi ar mūsu piegādātājiem atrastu ideālos materiālus.


AIZSARDZĪBAS PRET IEGRIEŠANU PĀRBAUDE

STIHL ir svarīga ne tikai ierīču izstrāde, bet arī lietotāju aizsardzības izpēte. Motorizētajām ierīcēm šo aizsardzību sniedz darba apģērbs no šķiedrām ar aizsardzību pret iegriešanu. Šīs progresīvās tehnoloģijas šķiedras ir ļoti garas, plānas un galvenais izturīgas pret iegriešanu. Mūsu apģērbā ar aizsardzību pret iegriešanu tās ir iestrādātas vairākās kārtās – ja motorzāģis aizķer bikses ar aizsardzību pret iegriešanu, ķēdes zobi izrauj garās, izturīgās šķiedras, kas milisekunžu laikā aptinas ap zāģa ķēdes piedziņas zobratu, lai tādējādi apturētu tā kustību. Šo darbības veidu mēs jauniem modeļiem un prototipiem pārbaudām arī paši, testējot reālos apstākļos. Tādēļ mūsu kompetence galvenokārt ir zināšanu par tekstilu, dziļas izpratnes par ierīcēm un precīzas lietotāju vajadzību pārzināšanas kombinācijā. Tekstilizstrādājumus, kas izturējuši aizsardzības pret iegriešanu pārbaudi saskaņā ar DIN EN 381 vai DIN EN ISO 11393, atpazīsiet pēc piktogrammas, kas katalogos un brošūrās pievienota mūsu izstrādājumiem. STIHL pārbaudes veic tikai nopietnos Eiropas institūtos un, ievērojot visstingrākās prasības. Tāpēc pie STIHL jūs varat iegādāties tikai tekstilizstrādājumus ar aizsardzību pret iegriešanu ar droši pārbaudītu aizsardzību pret iegriešanu.


STIHL SISTĒMAS SVARS

Profesionāliem lietotājiem katrs grams rokā ir no svara. Tādēļ STIHL izmanto inženieru tehnoloģisko kompetenci, lai samazinātu sistēmas svaru, tātad neuzpildīta motorzāģa, ieskaitot griezējinstrumentus, svaru. Tā ar šaurāku ķēdes rata vāciņu, jaunu cilindru konstrukciju, secīgu materiālu nomaiņu citiem komponentiem, kā arī vieglo sliežu izstrādi svars varēja tikt ievērojami ietaupīts – protams, bez kompromisiem attiecībā uz izturību un ilgmūžību. Rezultāts: mazāks sistēmas svars un vienkāršāka lietošana.

STRĀDĀŠANA LIETŪ AR PROFESIONĀLAJIEM AKUMULATORA IZSTRĀDĀJUMIEM

Visas akumulatora ierīces STIHL AP sistēmas ietvaros paredzētas profesionāliem lietotājiem un izmantošanai ikdienā arī nelabvēlīgos laikapstākļos. Tāpēc tām ir pārbaudīta aizsardzība pret šļakatām. Efektivitāte tiek pierādīta ar rūpīgām iekšējām pārbaudēm. Šļakatu tests cita starpā balstās uz IPX4 standartu.

KOPSAVILKUMS PAR STIHL IZSTRĀDI UN KVALITĀTI:

  • STIHL izstrāde rūpējas par to, lai mūsu ierīču komponenti būtu iespējami labi saskaņoti un tā nodrošinātu optimālu veiktspēju.

  • STIHL kvalitāte balstās uz daudzveidīgām pārbaudes tehnikām.