Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

STIHL AKUMULATORU TEHNOLOĢIJAS. VIEGLI, KLUSI, JAUDĪGI

Mežu un apstādījumu kopšana rada cilvēkiem un iekārtām daudzus izaicinājumus attiecībā uz izturību. Ar mūsu četrām akumulatoru sistēmām mēs sniedzam atbilstošu risinājumu: jaudīgas, ērtas un viegli izmantojamas akumulatora ierīces ar ilgu darbības laiku. Vienalga, vai izmantojot privāti vai profesionāli, ar STIHL akumulatoru jaudu Jūs jebkurā gadījumā gūsiet uzticamu sniegumu.

STIHL AKUMULATORU AK SISTĒMA

Vai Jūsu dārzs ir jūsu personīgais projekts? Tad paļaujieties uz STIHL AK sistēmas akumulatora ierīcēm ar augstu veiktspēju un izturību. Ar maināmo akumulatoru un plašo ierīču klāstu Jūs iegūstat maksimālu elastību. Tādējādi Jūs esat gatavi jebkuram uzdevumam.

STIHL AKUMULATORU AP SISTĒMA

Īpaši jaudīgās STIHL AP sistēmas akumulatora ierīces galvenokārt piemērotas profesionālai lietošanai ikdienā, piem., ainavu, dārzu un koku kopšanā. Šīs ierīces ir ideāls risinājums maksimālai veiktspējai pat nelabvēlīgos laikapstākļos.

STIHL AKUMULATORU AS SISTĒMA

Vai vēlaties ērti veikt darbus zemes gabalā vai dārza darbus? Tad kompaktās un parocīgās STIHL AS sistēmas akumulatora dārza ierīces ir tieši tas, kas Jums vajadzīgs - daudzveidīgi izmantojamas un lietotājam īpaši draudzīgas. Perfektas Jūsu gadījuma darbiem dārzā.

STIHL AKUMULATORU AI SISTĒMA

AI līnijas akumulatora dārza ierīces ir īpaši piemērotas darbiem nelielos dārzos. Tās var ātri un ērti lietot, un integrēto akumulatoru var viegli uzlādēt, izmantojot sienas kontaktligzdu.

AKUMULATORA IERĪČU DARBĪBAS UN UZLĀDES LAIKI

Šeit uzziniet dažādu STIHL akumulatora ierīču darbības laikus ar vienu akumulatora uzlādi, kā arī dažādu STIHL akumulatoru uzlādes laikus. 


Vienalga, vai izmantojat savā dārzā vai profesionāli dabā, ar STIHL akumulatoru tehnoloģiju Jūs varat tikt galā ar jebkuru izaicinājumu. STIHL akumulatora ierīces ir jaudīgas, ļoti klusas un viegli lietojamas. Un nav brīnums – galu galā katrā STIHL akumulatora ierīcē ietverta visa mūsu vairāk kā 90 gadu ilgā motorizēto ierīču ražošanas pieredze. Visās STIHL akumulatora ierīcēs tiek izmantoti litija jonu akumulatori.

ILGS KALPOŠANAS LAIKS

Visi STIHL akumulatori ir balstīti uz litija jonu akumulatoru tehnoloģiju. Tiem ir ļoti augsts enerģijas blīvums, tādējādi tie izceļas ar īpaši ilgu kalpošanas laiku. STIHL AP akumulatoru sistēmas akumulatorus var pilnībā uzlādēt aptuveni 1200 reizes. Ar vidēju profesionālu lietošanu tas atbilst aptuveni 2,5 gadu lietošanas laikam. Lietojot privāti, mūsu akumulatoru sistēma kalpos gandrīz desmit gadus (pieņemot, ka mēnesī ir desmit uzlādes cikli). 

NAV ATMIŅAS EFEKTA

STIHL izmantotā litija jonu akumulatoru tehnoloģija vienmēr var piedāvāt tieši tādu spriegumu, kāds tika uzlādēts. Jebkādi uzlādes procesa pārtraukumi neietekmē akumulatora kapacitāti – un tas nāk par labu lietotājam. Starp citu: daļēja izlāde šo akumulatoru tehnoloģiju ietekmē pozitīvi. Litija jonu akumulatori, kas tiek izlādēti daļēji par 50 procentiem un tad atkal tiek uzlādēti, kalpo ilgāk. Vairāk par atmiņas efektu uzzināsiet mūsu rakstā.

NELIELS SVARS, MAZS IZMĒRS

STIHL iericēs izmantotie litija jonu akumulatori ir ērti, praktiski un viegli. 

NELIELA PAŠIZLĀDE

Litija jonu akumulatoru tehnoloģijai ir ļoti neliela pašizlāde. Noņemti no ierīces un pareizi uzglabāti, akumulatori nākamajā izmantošanas reizē pavasarī var sniegt gandrīz tādu pašu jaudu kā pirms novietošanas glabāšanai.