Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

STIHL TEHNOLOĢIJAS DARBAM ĀRAM. UN VISIEM, KURI TUR STRĀDĀ

Inovatīvās STIHL tehnoloģijas tiek izmantotas visā pasaulē. Visiem, kuri dodas dabā un strādā ar to. Visiem, kuri vēlas pārspēt sevi. Mēs esam lepni par šo unikālo dabas un tehnoloģiju partnerību.

STIHL AKUMULATORU TEHNOLOĢIJA

Akumulatora ierīces ir perfektas privātai vai profesionālai izmantošanai. Mūsu akumulatoru ilgais darba laiks un spēcīgā jauda padara tos par ideālu palīgu jebkura veida darbiem. Atklājiet tagad mūsu akumulatora ierīces un uzziniet visu par akumulatoros izmantotajām tehnoloģijām.

STARTERU SISTĒMAS

Motorizēto ierīču iedarbināšana bieži vien noslogo ķermeni jau pirms darba uzsākšanas. Lai saudzētu locītavas, mēs ar STIHL ErgoStart, STIHL ElastoStart un STIHL M-Tronic esam izstrādājuši iedarbināšanas sistēmas, kas ievērojami vienkāršo gan iedarbināšanu, gan arī darbu ar motorizētajām ierīcēm.

VAIRĀK PAR STARTERU SISTĒMĀM

STIHL DZINĒJU TEHNOLOĢIJA

Mūsu motorizētās ierīces pieejamas ar benzīna, elektrisko un akumulatora piedziņu – atkarībā no tā, kam tiek dota priekšroka, un no izmantošanas mērķa. Papildus daudzas ierīces ir aprīkotas ar inovatīvu dzinēju tehnoloģiju: iesmidzināšana, karburatora apsilde un citas papildu opcijas ievērojami atvieglo Jums darbu.

VAIRĀK PAR DZINĒJU TEHNOLOĢIJĀM

STIHL ZĀĢU ĶĒDES UN SLIEDES

STIHL Jūs atradīsiet zāģu ķēdes un sliedes jebkuram izmantošanas mērķim. Visas ķēdes un sliedes tiek izgatavotas mūsu izstrādātās speciālās iekārtās Šveicē un apmierina visaugstākās prasības. Uzziniet vairāk par inovācijām attiecībā uz mūsu zāģu ķēdēm.

VAIRĀK PAR ĶĒŽU UN SLIEŽU SISTĒMĀM

IZSTRĀDE UN KVALITĀTE

Lai nodrošinātu, ka visi mūsu izstrādājumi iztur jebkuru slodzi un atbilst augstākajām prasībām, mēs esam izstrādājuši visaptverošas pārbaudes procedūras. Ieskatieties aizkulisēs un uzziniet visu par to, kā STIHL izstrādā jaunus produktus un nodrošina to kvalitāti.

VAIRĀK PAR IZSTRĀDI UN KVALITĀTI

Mūsu produktu kvalitāte ir pilnveidojusies gadu desmitiem un balstās uz pastāvīgu STIHL inovatīvās tehnoloģijas pilnveidošanu. Jo jau kopš 1926. gada mēs STIHL strādājam pie tā, lai darbs ārā - dabā, tiktu veikts precīzi un ar pareizajām tehnoloģijām. Ar šo vīziju mūsu firmas dibinātājs Andreas Stihl 1926. gadā izstrādāja savu pirmo motorzāģi. Viņa vadmotīvs: „Atvieglot cilvēkiem darbu ar dabu un dabā.“ Šī tēze mums ir nozīmīga vēl šodien. Un tāpēc mēs konsekventi pielāgojam STIHL izstrādājumus un tajos ietverto tehnoloģiju mūsu klientu vajadzībām: ar inovatīvu produktu izstrādi, kas aptver, sākot no veselām iekārtām, līdz atsevišķu komponentu tehnoloģijai.

Mūsu izstrādes centrā visdažādāko disciplīnu speciālisti strādā kopā pie tā, lai padarītu STIHL tehnoloģiju vēl labāku. Lietotājiem draudzīgāku, ekonomiskāku, ergonomiskāku, efektīvāku, ilgtspējīgāku, pat saslēgtu tīklā un digitalizētu. Kāpēc mēs to darām? Pavisam vienkārši: STIHL tehnoloģijai iedvesma tiek gūta no dabas prasībām. Un tāpēc mēs zinām, kam ir nozīme!

Šeit Jūs uzzināsiet visu par STIHL inovācijām, kas slēpjas aiz mūsu izstrādātajām tehnoloģijām, kas tās padara unikālas un kā Jums vislabāk izmantot savus izstrādājumus. Plašākas zināšanas par Jūsu STIHL izstrādājuma tehnoloģijām nozīmē lielāku drošību lietošanā, ilgāku kalpošanas laiku un galu galā vairāk prieka no darba.

ĪSUMĀ PAR STIHL TEHNOLOĢIJĀM

  • STIHL tehnoloģija atvieglo strādāšanu dabā kopš 1926. gada.

  • Uzņēmums attīstības centrā strādā dažādu nozaru speciālisti, pastāvīgi pilnveidojot STIHL tehnoloģijas.