Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

PĻAUŠANAS ROBOTI: PADOMI UN IETEIKUMI ATTIECĪBĀ UZ DĀRZA PALĪGU ¡MOW®

Ar mūsu padomiem Jūs varat savu iMOW® pļaušanas robotu vienkārši palaist, notīrīt, apkopt un sagatavot ziemas pārtraukumam.

„¡MOW®“ KĀ IZVEICĪGS DĀRZA PALĪGS

iMOW® pļaušanas roboti ir daudzveidīgi, tāpat kā to īpašnieku zemes gabali. Pie tam mazie pļaušanas roboti spēj daudz: tie zina, kad līst lietus. Tie patstāvīgi sastāda savu pļaušanas plānu un pilnībā automātiski pļauj Jūsu zālienu. Lai Jūs varētu ilgstoši izbaudīt savu dārza palīgu, mēs esam apkopojuši Jums dažus padomus.

„¡MOW®“ PĻAUŠANAS ROBOTS: UZSTĀDĪŠANA

Jūsu iMOW® uzstādīšanu Jūs varat veikt paši. Uzziniet, kā pareizi uzstādīt bāzes staciju un ierobežojošo stiepli. Mūsu tirgotāji labprāt palīdzēs Jums veikt uzstādīšanu.

„iMOW®“ UZSTĀDĪŠANA

ROBOTIZĒTĀ ZĀLES PĻĀVĒJA PĻAUŠANAS
GRAFIKS

Tas, kad iMOW® ķersies pie darba, ir atkarīgs no tā aktīvajiem laikiem. Tos robots gudri nosaka pats, un ja Jums nepieciešami pielāgojumi, vienkārši veiciet tos manuāli. Pie tam visi modeļi, pateicoties lietus sensoram, zina, kad līst lietus, lai nodrošinātu tīru griezumu.

PĻAUŠANAS ROBOTA TĪRĪŠANA

Jūsu iMOW® tīrīšana garantē ilgu kalpošanas laiku un pilnīgu funkcionalitāti. Tīrīšana neprasa daudz pūļu un parasti veicama reizi nedēļā. Visus padomus un ieteikumus tīrīšanai esam apkopojuši pamācībā.

PĻAUŠANAS ROBOTA TĪRĪŠANA

PĻAUŠANAS ROBOTS: APKOPE ILGAM KALPOŠANAS LAIKAM

iMOW® paveic daudz ko, pavisam patstāvīgi. Regulāri apkopes darbi, kā pļaušanas mehānisma pārbaude, palīdz uzturēt to kārtībā. Ik nedēļu apskatiet, kādi ir asmeņi un vai nav jānotīra atliekas. Reizi gada veicama pārbaude pie tirgotāja.

 

PAR JŪSU PĻAUŠANAS ROBOTA APKOPI

PĻAUŠANAS ROBOTA SAGATAVOŠANA ZIEMAI

Aukstajā gadalaikā iMOW® nevajadzētu atstāt bāzes stacijā, bet gan ienest sausā vietā. Uzziniet, kā sagatavot pļaušanas robotu ziemai, lai tas nākamajā pavasarī būtu atkal pilnībā gatavs lietošanai.

¡MOW® NOVIETOŠANA ZIEMAS PĀRTRAUKUMĀ

TIRGOTĀJA KONSULTĀCIJA

Mūsu STIHL tirgotāji labprāt konsultēs Jūs jautājumu gadījumā un nepieciešamības gadījumā uzņemsies veikt visus svarīgos darbus ar iMOW®.

KOPSAVILKUMS: IETEIKUMI ATTIECĪBĀ UZ PĻAUŠANAS ROBOTIEM

  • Jūs varat vienkārši uzstādīt paši. „iMOW®”.

  • Jūs varat arī uzticēt veikt uzstādīšanu STIHL specializētajam dīlerim.

  • Pļaušanas laiki atkarīgi no pļaujamās platības lieluma un laikapstākļiem. Tie var tikt pielāgoti individuāli.

  • Apkope veicama regulāri, veicot vizuālu apskati un tīrīšanu reizi nedēļā.

  • Aukstajā gadalaikā glabājiet iMOW® sausā vietā, piem., garāžā.