Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

IETEIKUMI ATTIECĪBĀ UZ KRŪMGRIEŽIEM

KO VĒRTS ZINĀT PAR DARBU AR KRŪMGRIEŽIEM UN TRIMMERIEM

Mēs parādīsim, kā uzpildīt motorizkaptis, kāda degviela vajadzīga un kā notiek griezējinstrumenta nomaiņa.

AIZSARDZĪBA, STRĀDĀJOT AR KRŪMGRIEZI

Drošība vienmēr ir pirmajā vietā. Izlasiet šeit, kas Jums jāņem vērā, strādājot ar motorizkapti, lai nodrošinātu, ka nekam un nevienam netiek kaitēts.

DARBA AIZSARDZĪBA, STRĀDĀJOT AR MOTORIZKAPTI

MAISĪJUMS KRŪMGRIEŽIEM

Lai motorizkapts darbotos pareizi un pie tam nerastos bojājumi, svarīgs ir pareizais maisījums. Mēs dosim Jums ieteikumus benzīna un eļļas izvēlei, kā arī pareizai maisījuma proporcijai.PAREIZAIS MAISĪJUMS MOTORIZKAPTIJ

PAREIZA KRŪMGRIEŽA UZGLABĀŠANA

Līdzās pareizai tehniskajai apkopei un kopšanai arī pareiza uzglabāšana ir svarīga nevainojamai motorizkapts darbībai. Mēs esam apkopojuši Jums svarīgākos pasākumus, lai Jūsu motorizkapts darbotos nevainojami arī pēc pārtraukuma.

PAREIZA MOTORIZKAPTS UZGLABĀŠANA

PAREIZA PĻAUŠANA AR KRŪMGRIEZI

Ja vēlaties strādāt ar krūmgriezi sekmīgi un efektīvi, jāapgūst pareizā pļaušanas tehnika. Mēs videopamācībās parādīsim Jums, kā turēt ierīci un kā izmantot pļaušanas tehnikas dažādām teritorijām.

PAREIZA PĻAUŠANA AR KRŪMGRIEZI

KRŪMGRIEŽA IEDARBINĀŠANA

Iedarbināšanas process visiem STIHL krūmgriežiem nav vienāds. Mēs esam Jums apkopojuši svarīgākos soļus STIHL krūmgriežu iedarbināšanai, ieskaitot videopamācības.

STIHL KRŪMGRIEŽU IEDARBINĀŠANA

IETEIKUMI JŪSU KRŪMGRIEŽA APKOPEI

Lai motorizkapts ilgu laiku darbotos labi, tai regulāri jāveic apkope. Mēs esam apkopojuši Jums svarīgākos ieteikumus attiecībā uz Jūsu motorizkapts apkopi, ko Jūs varat veikt paši.

MOTORIZKAPTS APKOPE

MOTORIZKAPTS AIZSARGAPRĪKOJUMS

Drošība no galvas līdz kājām: vienalga, vai aizsargķivere, droši apavi vai roku un kāju aizsargi – ieskatieties šeit, kādi elementi paredzēti Jūsu personīgajai aizsardzībai, strādājot ar motorizkapti.

AIZSARGAPRĪKOJUMS DARBAM AR KRŪMGRIEZIS

GRIEZĒJINSTRUMENTA NOMAIŅA

Lai darbs ar krūmgriezi ietu raiti, regulāri jāmaina griezējinstrumentu. Tas un vēl vairāk mūsu videopamācībās.

GRIEZĒJINSTRUMENTA NOMAIŅA

PĻAUŠANAS AUKLAS UZTĪŠANA

Mēs Jums paskaidrosim, kā atrast Jūsu prasībām atbilstošu pļaušanas auklu un kā uztīt pļaušanas auklu STIHL pļaušanas galvai – lai Jūs būtu apbruņoti ikvienam izaicinājumam.

LASIET VAIRĀK PAR PĻAUŠANAS AUKLAS UZTĪŠANU