Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

AIZSARGAPRĪKOJUMS DARBAM AR TRIMMERIEM UN KRŪMGRIEŽIEM

Pareizais aizsargaprīkojums ir noteicošs, lai darbs ar motorizkapti būtu drošs. Mēs esam apkopojuši Jums visu svarīgāko.

JŪSU AIZSARGAPRĪKOJUMA PĀRSKATS

Lai varētu strādāt pēc iespējas drošāk, strādājot ar motorizkapti, papildus drošai darba tehnikai jāizmanto arī noteikumiem atbilstošs apģērbs un aprīkojums. Apģērbam jābūt funkcionālam, un tas nedrīkst traucēt, vislabāk, ja tas cieši pieguļ. Tāpēc nevelciet apģērbu, kas var ieķerties kokos vai brikšņos. Tāpat nevelciet šalli, kaklasaiti un rotaslietas. Garus matus sasieniet plecu augstumā un aizsargājiet ar lakatu vai cepuri.

 

ĶIVERE IR OBLIGĀTA ARĪ LIETOJOT KRŪMGRIEZI UN TRIMMERI

Drošība sākas no galvas: veicot retināšanas darbus, lielos brikšņos un gadījumos, kad pastāv risks krītošu zaru vai priekšmetu dēļ, izmantojiet aizsargķiveri.

SEJAS AIZSARDZĪBA UN AIZSARGBRILLES

Jūsu drošībai, strādājot ar trimmeri: aizsargbrilles jākombinē ar sejsegu, jo pastāv risks, ko rada uzcelti vai aizmesti priekšmeti. Lūdzu, ņemiet vērā: ar sejsegu vien nepietiek, lai pasargātu acis. STIHL aizsargbrilles ne tikai nodrošina aizsardzību pret savainojumiem, bet arī pārliecina ar drošu, ērtu piegulšanu un nelielo svaru. Turklāt kvalitatīvās brilles absorbē kaitīgo UV starojumu un nodrošina neizkropļotu attēlu, novēršot acu noguruma iezīmes.

SEJAS AIZSEGI

AIZSARGBRILLES

DZIRDES AIZSARGI 

Troksnis ir tīrs stress. Dzirdes aizsardzības līdzekļi, strādājot ar trimmeri, palīdz, un Jūs varat labāk koncentrēties darbam. Trokšņa gadījumā ērtās STIHL austiņas izolē motorizēto ierīču skaņas spiedienu un frekvences. Mēs iesakām izmantot ķiveri ar iekļautiem dzirdes aizsargiem vai dzirdes aizsarglīdzekļus. Pie tam acu aizsardzības līdzekļi vienmēr ir obligāti.

ROKU AIZSARDZĪBA 

Izturīgi darba cimdi, ja iespējams, izgatavoti no ādas, nodrošina drošu satveršanu. Mēs iesakām praktiskus roku aizsardzības līdzekļus, kas izstrādāti īpaši krūmgriežiem.

KĀJU AIZSARDZĪBA DARBAM AR MOTORIZKAPTI

Strādājot ar motorizkapti, ir svarīgi valkāt cieši pieguļošu apģērbu. Pat, ja izmantojat savu motorizkapti tikai šad un tad, kāju aizsardzības līdzekļi var būt visai noderīgi. Mūsu bikses ar aizsardzību pret iegriešanu ir piemērotas un drošas.

AIZSARGAPAVI DROŠAM DARBAM

Jūsu aizsargzābakiem jābūt ar neslīdošu zoli ar labu saķeri, kā arī tērauda purngaliem. Tikai izmantojot pļaušanas auklu, alternatīvi pieļaujamas izturīgas kurpes ar neslīdošu zoli ar labu saķeri.

VIDEO: AIZSARGAPRĪKOJUMS DARBAM AR TRIMMERIEM UN KRŪMGRIEŽIEM

 

Aizsargapģērbs nevar visu! Neviens aizsargapģērbs nevar nodrošināt absolūtu aizsardzību. Tāpēc tas neaizstāj drošu darba tehniku. Tāpēc noteikti ievērojiet drošības norādījumus Jūsu trimmera lietošanas instrukcijā.


KOPSAVILKUMS: AIZSARGAPRĪKOJUMS DARBAM AR KRŪMGRIEZI

  • Ķivere pasargā brikšņos no krītošiem zariem un priekšmetiem.

  • Noteikti izmantojiet sejsegu, kā arī aizsargbrilles.

  • Dzirdes aizsardzības līdzekļi samazina trokšņa radīto noslodzi.

  • Roku aizsardzības līdzekļi pasargā no savainojumiem un nodrošina drošu satveršanu.

  • Strādājot ar motorizkapti, svarīgs ir cieši pieguļošs apģērbs.

  • Aizsargzābaki ar tērauda purngaliem nodrošina drošu stāvēšanu un pasargā no savainojumiem.

Vairāk par trimmeriem - krūmgriežiem