Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

DĀRZA MĒBEĻU TĪRĪŠANA AR STIHL. SAGAIDIET VASARAS SEZONU AR MIRDZOŠĀM MĒBELĒM

Pienākusi vasaras sezona un laiks tīrīt dārza mēbeles. Uzziniet, kā tīrīt āra krēslus un galdus.

ĀRA MĒBEĻU TĪRĪŠANA

Kāpēc tīrīt āra mēbeles? Viss ir vienkārši. Tie stāv ārā visu silto sezonu un ir pakļauti ārējās vides ietekmei, kas kaitē to kvalitātei. Ir zināms, ka āra mēbeļu kvalitāte, izgatavošana un materiāli ir svarīgi, taču būtiska ir regulāra tīrīšana un apkope. Tas ir vienīgais veids, kā pagarināt āra mēbeļu kalpošanas laiku un nodrošināt, lai tās ilgstoši darbotos. Tīrot mēbeles, vienmēr būsiet pārliecināts, ka vasaras sezona sāksies bez raizēm. Mēs iesakām regulāri tīrīt mēbeles ar mīkstu drāniņu. Tas noņems putekļus un citus netīrumus, kas var pielipt mēbelēm un laika gaitā sabojāt to virsmu. Rūpīga āra mēbeļu tīrīšana nepieciešama arī reizi gadā. Noskaidrosim, kāda ir atšķirība starp koka, metāla un pīto āra mēbeļu tīrīšanu.

KĀ PAREIZI TĪRĪT KOKA TERASI

Zaļš apsūnojums un krāsas maiņa negatīvi ietekmē Jūsu terases grīdas skaistumu un stāvokli. Mēs parādīsim, kā ar augstspiediena tīrītāju pašiem noņemt pat visnoturīgākos netīrumus.


VAIRĀK PAR KOKA TERASES TĪRĪŠANU

PĪTO MĒBEĻU APKOPE UN TĪRĪŠANA

Rotangas un pīto mēbeļu tīrīšana no dabīgiem materiāliem ir nopietns izaicinājums. Netīrumu daļiņas bieži iestrēgst pinumā, tāpēc tīrīšana jāveic ļoti uzmanīgi. Mēs sapratīsim, kā vislabāk tīrīt pītās mēbeles.

PĪTO MĒBEĻU TĪRĪŠANA