Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

Akcijas un īpašie piedāvājumi

Pērciet STIHL zāles pļāvēju tagad un ietaupiet!

STIHL¡ MOW® - strādā jūsu vietā!

Jums vairs nav jāpavada ilgas stundas dārzā, lai iegūtu ideālu zālienu. Ja esat aizņemti, daudz ceļojat vai vienkārši nevēlaties ziedot savu brīvo laiku tādiem rutīnas darbiem kā zāliena pļaušana, palīgā nāk roboti – gudri, uzticami, neatkarīgi! STIHL zāles pļāvēji roboti parūpēsies par zālienu jūsu vietā. iMOW® ir radīts, lai atvieglotu jūsu dzīvi un palīdzētu jums atpūsties!

¡MOWⓇ priekšrocības

Klusa
darbība

iMOW® darbojas ārkārtīgi klusi, lai jūs varētu iestatīt savu robotu darbam agri no rīta vai vakarā. iMOW® ir ideāli piemērots zāliena pļaušanai trokšņu jutīgās zonās.


Automātiska uzlāde

Inteliģentā iMOW® uzlādes sistēma nodrošina optimālu līdzsvaru starp darbu un akumulatora uzlādi. Robots automātiski atgriežas uzlādes stacijā un sasniedz optimālu uzlādes līmeni zāliena pļaušanai.

Mulčēšana

STIHL iMOW® zāles pļāvēji ne tikai pļauj, bet arī rūpējas par jūsu zālienu! Īpaša mulčēšanas sistēma sasmalcina nopļauto zāli, kas kļūst par vērtīgu zāliena mēslojumu. Jums nebūs jāuztraucas par to, kur likt nopļauto zāli, kā arī jūsu zālājs tiks apgādāts ar barības vielām.

ATTĀLINĀTA
VADĪBA

Izmantojot lietotni iMOW®, varat iedarbināt un apturēt iMOW® zāles pļāvēju, kā arī plānot un pielāgot savu individuālo pļaušanas plānu. Dariet to viegli un ērti, lai kur jūs atrastos. Šī funkcija attiecas uz iMOW® C modeļiem.


Pārvar līdz pat 45%


STIHL iMOW® zāles pļāvējs automātiski pļauj zālienu, apejot šķēršļus un pārvarot stāvumu līdz pat 45%. Kad darbs ir pabeigts vai akumulators ir jāuzlādē, robots automātiski atgriezīsies uzlādes stacijā.


Droša
darbība


Visaptveroša aizsardzība - iMOW® ir aprīkots ar dažādiem sensoriem: paceltā ierīce nekavējoties apstājas. Lai aizsargātu pret zādzību, iMOW® var iestatīt, lai to bez PIN koda ievedīšanas nevarētu ieslēgt.