Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

PADOMI ZĀLES PĻĀVĒJU LIETOŠANAI

Zāles pļāvēji ir lielisks palīgs dārzā. Ar zāles pļāvēja palīdzību jūsu zāliens vienmēr izskatīsies lieliski un augs veselīgi.

STIEBRS PĒC STIEBRA

Nekas nepļauj augstu zāli labāk kā labs zāles pļāvējs. Ievērojot mūsu padomus, jūs vienmer veiksmīgi pļausiet zāli ar tikko uzasinātiem asmeņiem. Uzzināsim arī, kā rūpēties par zāles pļāvēju ziemā. Piemēram, varat to sapakotu glabāt garāžā vai pagrabā.

ZĀLES PĻĀVĒJA ASMEŅU ASINĀŠANA

Ir svarīgi, lai zāles pļāvēja asmeņi nezaudētu asumu. Uzzināsiet, kāpēc jums ir jāpārbauda asmeņi un kad tie ir jāuzasina. Uzzināsiet, kad ir vērts asmeņus vest pie profesionāļa asināšanai. Kā arī izskaidrosim, kā jūs paši tos varat uzasināt.

VAIRĀK PAR ASINĀŠANU

ZĀLES PĻĀVĒJA TĪRĪŠANA

Sezonas laikā zāle aug ātri, tāpēc jūsu zāles pļāvējs ir pastāvīgi nodarbināts. Pļaujot, netīrumi un augu atliekas nosēžas uz korpusa un pielīp pie pļāvēja asmens. Mēs uzzināsim, kā iztīrīt jūsu zāles pļāvēju, lai jūs būtu apmierināti ar sava darba rezultātiem.

ZĀLES PĻĀVĒJA TĪRĪŠANA

ZĀLES PĻĀVĒJA SAGATAVOŠANA ZIEMAI

Pēc rosīgas vasaras jūsu zāles pļāvējs ir pelnījis klusu ziemu. Šajā rakstā uzzināsiet, kā pirms ziemas iztīrīt zāles pļāvēju. Noskaidrosim, kādi pasākumi jāveic, lai tas labi pārziemotu.

ZĀLES PĻĀVĒJU IEZIEMOŠANA