Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

DZĪVŽOGU ŠĶĒRU KOPŠANA: MŪSU IETEIKUMI


Dzīvžogi nodrošina dabisku aizsardzību pret redzamību un ir dzīves telpa dažādām dzīvnieku sugām. Dārzos tie piesaista uzmanību kā dzīvs žogs. Attiecīgi kopjot, Jums ilgi būs prieks par savu dzīvžogu, un tas paliks veselīgs. Pie tam izšķirošs ir pareizs instruments. Ar STIHL dzīvžogu šķērēm Jūs varat rēķināties ar ilgi kalpojošām, efektīvām ierīcēm – vienalga, elektriskām, benzīna vai ar akumulatoru darbināmām. Lai Jūsu dzīvžogu šķēres Jums kalpotu ilgi, tās regulāri jākopj. Mēs Jums tālāk parādīsim, kā pareizi kopt savas dzīvžogu šķēres, kādi apkopes un tīrīšanas pasākumi kad nepieciešami un no kā tas atkarīgs, kad asināt savas dzīvžogu šķēres pašiem.

Norādījums: strādājot ar dzīvžogu šķērēm, vienmēr pievērsiet uzmanību atbilstošam aizsargapģērbam.

DZĪVŽOGU ŠĶĒRU TĪRĪŠANA

Lai dzīvžogu šķēres ilgstoši varētu labi veikt savu darbu, tās pēc katras izmantošanas jānotīra. Pie tam atbrīvojiet dzīvžogu šķēres no augu atliekām, sveķiem un citiem netīrumiem. Mēs Jums parādīsim, kā veikt Jūsu dzīvžogu šķēru tīrīšanu un kas jāievēro.

VAIRĀK PAR DZĪVŽOGU ŠĶĒRU TĪRĪŠANU

DZĪVŽOGU ŠĶĒRES: TEHNISKĀ APKOPE UN KOPŠANA

Regulāra dzīvžogu šķēru apkope ir būtiska sekmīgam darbam. Ar pareiziem kopšanas pasākumiem Jūs varat ilgstoši nodrošināt labus griešanas rezultātus. Tālāk mēs Jums parādīsim, ko Jūs varat paveikt paši un kad Jums palīdzēs mūsu tirgotāji.

VAIRĀK PAR DZĪVŽOGU ŠĶĒRU APKOPI

DZĪVŽOGU ŠĶĒRU ASINĀŠANA

Arī vislabākais griezējinstruments reiz notrulinās. Ja vēlaties paši asināt savas dzīvžogu šķēres, mēs Jums šajā rakstā parādīsim visus soļus un nepieciešamos instrumentus.

VAIRĀK PAR DZĪVŽOGU ŠĶĒRU ASINĀŠANU PAŠIEM