Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

UZTICAMI UN JAUDĪGI STIHL MOTORZĀĢI

Neatkarīgi no tā, vai jums ir jāzāģē malka, jāapgriež vai jāzāģē koki, jūs atradīsiet pareizo STIHL motorzāģi visiem darbiem. STIHL piedāvā pilnu augstas kvalitātes zāģu klāstu gan amatieriem, gan profesionāļiem. Uzticami, ilgmūžīgi un daudzfunkcionāli STIHL motorzāģi nodrošina optimālu veiktspēju un maksimālu griešanas komfortu.

Mājīguma un siltuma radīšanai

Laikam kļūstot vēsākam, STIHL palīdzēs jums parūpēties par komfortu un siltumu jūsu mājās. Ar uzticamiem un efektīviem STIHL benzīna motorzāģiem jūs varat ātri un ērti sarūpēt malku un ar to apsildīt savu māju.

LIETOTĀJU FAVORĪTS MS 180

MS 180 ir moderns, viegls un kompakts benzīna zāģis malkas zāģēšanai un vides kopšanai. Ar motorzāģi MS 180 jūs varat ātri un ērti kopt zarus, mazākus kokus vai citus koka griešanas darbus.

PROFESIONĀLAI LIETOŠANAI

Runājot par mežizstrādi, koku kopšanu un lieliem malkas ciršanas darbiem, profesionāļi uzticas STIHL. Mūsu profesionālajiem motorzāģiem ir uzticamība, jauda un funkcijas, kas nepieciešamas vissmagākajiem darbiem.

Klusai darbībai, augstai veiktspējai

Saglabā mieru gan savos, gan kaimiņu pagalmos. Padariet darbu klusu, vieglu un ērtu ar STIHL akumulatora motorzāģiem. Viegli pārnēsājams, uzreiz ieslēdzams un ļauj strādāt gandrīz jebkur un jebkurā laikā.