Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

INOVATĪVĀ HEXA žĀĢA ĶĒDE

STIHL "Hexa" ķēde ir solis uz priekšu, ko jau sen ir gaidījuši gan meža nozares profesionāļi, gan lauksaimniecības speciālisti. Šī ķēde izceļas ne tikai ar augsto griešanas veiktspēju, bet arī ar inovatīviem risinājumiem, kas palīdz sasniegt maksimālu darba efektivitāti. STIHL Hexa ķēde ir uzticams partneris, kas palīdzēs sasniegt jūsu darba potenciālu.

STIHL Hexaķēdes PRIEKŠROCĪBAS

Inovatīva un patentēta

Unikāli V formas zobi

STIHL Hexa ķēdēm ir unikāli V formas zobi. Šī forma nodrošina augstu griešanas veiktspēju, ļaujot strādāt ātrāk un efektīvāk nekā jebkad agrāk. V-veida zobi ir īpaši izstrādāti, lai optimāli satvertu koksni, sniedzot jums lielisku kontroles sajūtu un zāgēšanas precizitāti. Šī funkcija ir īpaši noderīga, zāģējot koku dažādos leņķos un formās, nodrošinot maksimālu veiktspēju un drošību.

Seškantes vīle — ideāli piemēroto asināšanai

STIHL ir izstrādājis īpašu sešstūra vīli, kas ir ideāli piemērota V-veida ķēžu griešanas zobiem. Tas nozīmē, ka jūs varat viegli un ātri uzasināt ķēdes. STIHL arī samazināja ķēdes asināšanas leņķi līdz 25°. Pētījumi liecina, ka, griežot pa diagonāli, labāk darbojas nedaudz samazināts leņķis, kas ir ideāli piemērots koku kopšanas profesionāļiem.

Ķēdes piemēro atbilstošām zāģa sleidēm. Hexa ķēde ir saderīga ar 1,6 mm 3/8" sliedi.

„Hexa“ ĶĒŽU ASINĀŠANA

Vairāk informācija