Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

IERĪČU APKOPE UN IETEIKUMI

DROŠS DARBS

Drosība un darba vide svarīga visos projektos. Šeit atradīsiet ieteikumus profesionālam darbam.

AKUMULATORA APKOPE

Neatkarīgi no tā, vai tās ir dzīvžogu šķēres, ķēdes zāģi vai zāles pļāvēji, arvien vairāk STIHL instrumentu tiek darbināti ar praktiskiem litija jonu akumulatoriem. Šeit jūs uzzināsiet, kādas ir priekšrocības strādājošām ierīcēm ar litija jonu akumulatoriem un kāpēc jums nav jāuztraucas par atmiņas efektu.

PADOMI AKUMULATORU LIETOŠANAI

Motorzāģu kopšana un padomi

Mūsu padomi atvieglos motorzāģa lietošanu. Mēs jums pastāstīsim, kā uzturēt zāģi, asināt un nospriegot zāģa ķēdi. Jūs atradīsiet arī padomus par drošības pasākumiem, pareizo motorzāģa degvielas maisījumu, malkas sagatavošanu.

LASĪT VAIRĀK PADOMU PAR MOTORZĀĢIEM

Krūmgriežu un trimmeru apkope

Papildus pareizajam aizsardzības aprīkojumam un pareizajam maisījumam jūsu krūmgriezim svarīga loma ir arī apkopei, darba drošībai un griezējinstrumenta maiņai. Esam arī sagatavojuši jums kopsavilkumu, kā iedarbināt,uzglabāt un pareizi pļaut ar krūmgriezi

Zāles pļāvēju aprūpe un padomi

Zāles pļāvēju ieziemošana. Mūsu rakstos atradīsi padomus, kā sagatavot zāles pļāvēju ziemai un kā lielākus zāles traktorus pārvērst par svarīgu palīgu ziemā – sniega šķūri. Mēs arī izskaidrojam, kā un kad uzasināt zāles pļāvēja asmeņus.

Dzīvžoga šķēru apkope un padomi

Ar dzīvžogu šķērēm jūs varat ātri un profesionāli veidot dzīvžogus. Regulāra tīrīšana un apkope ir svarīga, lai nodrošinātu dzīvžogu šķēru ilgstošu lietošanu. Turklāt mēs jums sniegsim padomu, kā uzasināt dzīvžoga šķēres, ja vēlaties to izdarīt pats.

Robotu zāles pļāvēju apkope

Ja jūsu dārzs ir liels vai jums ir maz laika, izmantojiet zāles pļaušanas robotu. Pie mums jūs uzzināsiet, kā uzstādīt zāles pļaušanas robotu un sagatavot pļaušanas plānu. Mēs arī ieteiksim, kā tīrīt, apkopt un sagatavot robotizēto zāles pļāvēju ziemai.

Darba drošība un padomi

Darba drošība ir STIHL galvenā prioritāte. Tāpēc mēs esam apkopojuši visu jums nepieciešamo informāciju. Šeit jūs uzzināsiet visu par putekļu klasēm un pret griezumiem aizsargājošu apģērbu, kā arī citas direktīvas un informāciju, kas palīdzēs jums strādāt drošāk.

VAIRĀK PAR TEHNOLOĢIJĀM UN DARBA DROŠĪBU

DARBA DROŠĪBA

Tiem, kas vēlas strādāt droši, ir nepieciešams atbilstošs apģērbs un aprīkojums. STIHL galvenā prioritāte ir valkāšanas komforts un labākā aizsardzība apvienojumā ar drošību.