Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

AKUMULATORA APKOPE

VISS PAR AKUMULATORIEM:

UZLĀDĒŠANA, UZGLABĀŠANA UN CITA INFORMĀCIJA

Joprojām ir daudz leģendu par akumulatoriem, kas vairs neatbilst mūsdienu tehnoloģijām. Ja jums jau ir litija jonu akumulators, varat aizmirst par vecāku akumulatoru problēmām.

LITIJA JONU AKUMULATORU UZLĀDĒŠANA

Kliedēsim dažus mītus par baterijām. Vai tiešām pirmo reizi akumulators jālādē visu nakti? Vai pārslodzes dēļ var rasties liesmas? Vai tiešām siltums var paātrināt uzlādes procesu? Papildus uzzināsim, ar ko NiCd akumulatori atšķiras no mūsdienu litija jonu akumulatoriem un kāpēc STIHL strādā tikai ar litija jonu akumulatoriem.

VAIRĀK PAR UZLĀDĒŠANU

PAREIZA LITIJA JONU AKUMULATORU UZGLABĀŠANA

Uzziniet, kā vislabāk uzglabāt uzlādējamās baterijas, kam jāpievērš uzmanība, uzglabājot un lietojot ierīces ar uzlādējamām baterijām un daudz ko citu. Mēs ieteiksim, kā pagarināt akumulatoru kalpošanas laiku.


ATMIŅAS EFEKTS – KAS TAS IR?

No atmiņas efekta baidās daudzi, taču tas ir aktuāli tikai vecākām baterijām. Izmantojot STIHL litija jonu akumulatorus, jūs varat par to neuztraukties.

STIHL AKUMULATORU IZSTRĀDE

STIHL akumulators tika izstrādāts vairāk nekā 10 gadus. Tehnoloģiju laikmetā bezvadu ierīces tiek novērtētas augstāk nekā jebkad agrāk. STIHL tehnoloģijas ir pavērušas pilnīgi jaunas iespējas elektroinženieriem, programmatūras izstrādātājiem un IT profesionāļiem.