Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

VISAPKĀRT MĀJAI: DĀRZA TERITORIJAS UZKOPŠANA

Mājas fasāde, celiņi un terases grīda cauru diennakti ir pakļauti ārējai ietekmei. Netīrumi, gaisma, lapas un slapjums atstāj savas pēdas uz virsmām un nolieto tās. Ar rūpīgu mājas tīrīšanu Jūs varat to novērst un saglabāt sava nekustamā īpašuma āra zonas nevainojamu stāvokli. Mūsu padomu krātuvē atradīsiet visu, kas saistīts ar mājas un āra teritorijas uzkopšanu.

KĀ PAREIZI TĪRĪT KOKA TERASI

Zaļš apsūnojums un krāsas maiņa negatīvi ietekmē Jūsu terases grīdas skaistumu un stāvokli. Mēs parādīsim, kā ar augstspiediena tīrītāju pašiem noņemt pat visnoturīgākos netīrumus.

NOTEKCAURUĻU TĪRĪŠANA

Ja ūdens no jumta notekas vairs netiek pareizi novadīts, visticamāk, ir aizsērējusi notekcaurule. Mēs savā rakstā parādīsim Jums, kā, regulāri tīrot notekcauruli, novērst tās aizsērēšanu.

JUMTA NOTEKAS TĪRĪŠANA

Regulāra jumta noteku tīrīšana ir svarīga, lai nodrošinātu to nevainojamu funkcionēšanu. Izlasiet mūsu padomu krātuvē, kas Jums būtu jāievēro, lai lietus ūdens varētu noplūst bez problēmām.

FASĀDES TĪRĪŠANA

Vai tā būtu klinkera, apmetuma vai koka fasāde, atkarībā no fasādes veida nepieciešami atbilstoši tīrīšanas pasākumi. Mēs parādīsim, kā pareizi tīrīt Jūsu mājas fasādi ar vienkāršiem līdzekļiem vai augstspiediena tīrītāju.

BRUĢAKMEŅU TĪRĪŠANA

Vai vēlaties, lai Jūsu bruģakmeņi dārzā atkal mirdzētu? Augstspiediena tīrītāji ir efektīvākais veids, kā atbrīvot Jūsu celiņus no netīrumiem un nezālēm. Uzziniet mūsu padomu krātuvē, kā rīkoties un kas jāņem vērā.