Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

STIHL ZĀĢA ĶĒDES UN SLIEDES: VIEGLĀKAM DARBAM

Visas STIHL zāģa ķēdes un sliedes ir atsevišķas vienības. Mēs nodrošinām, ka zāģēšanas piederumi un elektroinstrumenti vienmēr optimāli darbojas kopā garantējot vislabāko darba efektivitāti.

KATRAIO ZĀĢA ĶĒDEI ATTIECĪGA SLIEDE

Ja vēlaties justies droši dabā, jums ir jāizmanto aprīkojums, kas ir ideāli piemērots jūsu darāmajam darbam. STIHL to zina, tāpēc esam izstrādājuši daudzus zāģa sliežu un ķēžu variantus. Visas STIHL sliedes un ķēdes raksturo augsta kvalitāte un tehniskais progress. Abas šīs daļas ir svarīgas, un mēs tās apspriedīsim.. 

PRECĪZAS STIHL ZĀĢU ĶĒDES: TIEŠI NO RŪPNĪCAS

STIHL zāģa ķēdes ir precīzs darbs no Šveices: tās jau gadu desmitiem tiek ražotas STIHL rūpnīcā Vilisā, Šveicē. Tās ir izgatavotas, izmantojot īpašas mašīnas, kuras projektējis un ražojis pats STIHL. Tas ļāva izveidot griešanas ķēdes visām vajadzībām: katrai jaudas klasei un jebkuram motorzāģim. STIHL griešanas ķēdes nodrošina izcilu griešanas jaudu, ilgu kalpošanas laiku un ir ārkārtīgi gludas pat tad, ja tiek izmantotas ar citu ražotāju motorzāģiem.

STIHL ZĀĢA ĶĒŽU ATŠKIRĪBAS

STIHL augstā veiktspēja tiek sasniegta, pateicoties daudziem jauninājumiem. Mēs jau ilgu laiku esam izstrādājuši zāģa ķēdes:

„OILMATIC“ EĻĻOŠANAS SISTĒMA

Šī eļļošanas sistēma nodrošina mazāku STIHL ķēžu berzi un nodilumu un ilgāku zāģēšanas piederumu kalpošanas laiku. Eļļa tiek virzīta uz ķēdes savienojumiem un ķēdes elementu darba virsmu caur maziem kanāliem ķēdes elementos. Turklāt sliedē ir padziļinājumi, kur uzkrājas lipīgā ķēdes eļļa. Tā kalpo kā līmplēve starp sliedes piedziņas virsmām un kustīgajām daļām.


CIETS HROMA SLĀNIS

Katrs ķēdes zobs tiek rūpīgi izgatavots vairākos ražošanas posmos no īpaša tērauda. Lai palielinātu zobu izturību pret nodilumu, to galotnes ir galvanizētas.


SĀKOTNĒJA SLODZE

STIHL zāģa ķēdes ražošanas procesa beigās tiek piemērotas pastāvīgas augstas stiepes slodzes. Šis spriegojums palielina kalpošanas laiku un samazina nodilumu, tādējādi samazinot spriegumu pirmās lietošanas laikā. Tas nozīmē, ka ķēdes nospriegošanai ir jāpieliek mazāk pūļu.


PALIELINĀTS KOMFORTS

Gandrīz visas STIHL zāģu ķēdes ir ārkārtīgi ērtas. Jūs tos atšķirsit no burta "C", kas iespiests uz griešanas zoba. Šo ķēžu vibrācija tiek samazināta līdz pat 70%, pateicoties izmainītajai zobu formai.


NOVIETOJUMA ZĪMES

Uz STIHL zāģa ķēžu zobu pamatnes ir marķējumi, kurus izmanto, lai noteiktu nodilumu un palīdzētu asināšanai. Tie norāda zobu nodilumu.


RŪDĪTAS KNIEDES

Katra savienojošā kniede ir rūdīta spēcīgā augstfrekvences laukā, piešķirot tai īpaši spēcīgu asmeni.


GLUDI URBUMI

Pateicoties īpašajam štancējumam, STIHL zāģa ķēžu kniežu caurumi ir gludi. Tas uzlabo ķēdes mobilitāti un pagarina tās kalpošanas laiku.


 

Visas šīs īpašības nodrošina, ka STIHL zāģa ķēdes kopā ar sliedi (ko arī izstrādājis STIHL) un STIHL motora bloku darbojas optimāli. 

STIHL SLIEDE: VIEGLA, SPĒCĪGA UN UZLABOTA

STIHL motorzāģu sliede satur visu kopā: tā ir "atbildīga" par precīzu ķēdes vadību ar minimālu berzi un tai "ir jāveic" vissmagākie darbi. Var teikt, ka tā ir ķēde, kas nodod dzinēja jaudu caur ķēdi uz koksni. STIHL var piedāvāt jebkuram darbam piemērotu sliedi, kuru mēs projektējam un ražojam. Vairāku gadu desmitu pētījumi, augstas kvalitātes materiālu izmantošana, progresīvi ražošanas procesi un mūsdienīgas ražošanas iekārtas, kā arī elektroniskā ražošana un galīgā kvalitātes kontrole nodrošina katras STIHL sliedes uzticamu kvalitāti. Katrs STIHL sliede pārvar jebkuru izaicinājumu.

STIHL SLIEDES SPECIFIKA

Zāģēšana, atzarošana, retināšana, sagatavošanas darbi, tie ir darbi ko veicat ar motorzāģi. Ar STIHL sliedi jūs būsiet gatavs veikt jebkuru no tiem. Šim nolūkam ir svarīgas arī šādas kvalitātes nodrošināšanas funkcijas:

„EMATIC“ SISTĒMA

STIHL „Ematic“ sistēma samazina ķēdes eļļas patēriņu līdz pat 50%, atkarībā no zāģēšanas piederumiem un koksnes veida. Sistēma sastāv no „Ematic“ zāģa sliedes, Oilomatic zāģa ķēdes, eļļas sūkņa, kas regulē tilpumu un samazina padevi. Ķēžu eļļa mērķtiecīgāk un bez liekām izmaksām nonāk tur, kur tā visvairāk nepieciešama.


RŪDĪTA ĶĒDES RIEVA

Ar elektromagnētisko indukciju rūdītais ķēdes protektors ir izturīgāks pret visa veida nodilumu. Sliedes kalpošanas laiks ir ievērojami pagarināts.


SLĒGTS ĶĒDES ZVAIGZNES GULTIS

Mūsu Rollomatic sliedei ir zvaigznīte ar noslēgtu rullīšu gultni. Tas nodrošina zemu zāģa ķēdes nodilumu un novērš netīrumus, kas var izraisīt koroziju. Turklāt zvaigžņu gultņi tiek ieeļļoti visu to kalpošanas laiku, lai sliede kalpotu ilgāk un būtu nepieciešama mazāka apkope. Jūs ietaupīsiet laiku, saudzēsiet vidi un ietaupīsiet naudu.


SIMETRIJA

Simetriskas formas dēļ STIHL sliedes var pagriezt, jo abas gareniskās malas ir vienādi nospriegotas.


ĻOTI VIEGLAS

STIHL sliedes ir īpaši vieglas to īpašā dizaina dēļ. Šīs zāģa sliedes varat atpazīt pēc produkta nosaukumā esošā uzraksta "Light". Rollomatic E Light zāģa sliedes ir elektriski metinātas tērauda psliedes ar lieliem padziļinājumiem, kas pildīti ar stiklšķiedru pastiprinātu poliamīdu. Rollomatic ES Light sliedēs dobumi tiek izfrēzēti un pēc tam metināti ar īpašu lāzera metodi. Tas ievērojami samazina sliedes svaru salīdzinājumā ar parastajām griešanas lentēm.


 

„ROLLOMATIC E“, „ROLLOMATIC ES“ UN „DUROMATIC“ – STIHL ZĀĢA SLIEDES VISĀM VAJADZĪBĀM

STIHL sliedes iedala trīs galvenajos veidos. Tās ir paredzētas dažādiem lietojumiem, no universāliem līdz profesionāliem, tāpēc tās atbilst dažādām prasībām. Zemāk mēs esam uzskaitījuši mūsu sliedes galvenās iezīmes.

„Rollomatic E“

 • Dažāda dizaina universālas zāģa sliedes:

  • Trīs kopā smaetinātas sloksnes

  • Liela daļa no vidējās sloksnes ir nonemta vieglākam svaram

 • Var izmantot gan akumulatora, gan benzīna motorzāģos līdz 3,5 kW.

 • Sliedes garums 25–63 cm.

„Rollomatic ES“

 • Stabils viengabala korpuss ar maināmu sliedes galvu ar zvaigznīti.

 • Profesionāliem motorzāģiem pāri 3,5 kW jaudai.

 • Sliedes garums līdz 150 cm.

„Duromatic“

 • Tērauda korpuss

 • Karbīda aizsargs sliedes galā

 • Darbam ar vidējas un lielas jaudas zāģiem

VIDEO. STIHL ZĀĢA ĶĒDE 325 RS PRO UN GRIEŠANAS SLIEDE LIGHT 04

Pat viegla sliede var būt spēcīga::

 • līdz 200 gramiem mazāks sliedes svars.

 • lielāka produktivitāte darba laikā

 • zemāka tendence uz atsitienu.

 • labāks līdzsvars darba laikā

 • vieglāk rīkoties ar sliedi

 • slaidāka sliedes kontūra.

 • jauns, spilgts dizains

Kopā ar jauno zāģas ķēdi STIHL 325 Pro šis komplekts nosaka jaunu standartu zāģa ķēdēm un sliedēm, ko profesionāļi un prasīgi privātie lietotāji pamana un sajūt jau darba sākumā.

PAR STIHL ZĀĢA ĶĒDĒM UN SLIEDĒM

 • STIHL ir izstrādājis visas savas zāģa ķēdes un STIHL sliedes.

 • STIHL zāģa ķēdes ir izstrādātas visām vajadzībām.

 • STIHL zāģa ķēdes var izmantot citu ražotāju iekārtām.

 • STIHL sliedes iedala Rollomatic E, Rollomatic ES un Duromatic.

 • Katram izaicinājumam var atrast pareizo STIHL sliedi.