Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

PATIESI PROFESIONĀLA JAUDA AR AP AKUMULATORU

STIHL AP sistēma ir ideāls risinājums visiem profesionāļiem, kuri meklē ilgtspējīgas un uzticamas akumulatora ierīces, no kurām jebkurā darba vidē vienmēr var sagaidīt maksimālu jaudu.

AP SISTĒMAS PRIEKŠROCĪBAS

Mūsu AP sistēma ir optimāla ikdienas un profesionālai lietošanai ainavu, dārzu un koku kopšanai, kā arī apsaimniekošanas darbiem. STIHL akumulatoru tehnoloģija profesionāļiem nodrošina ar augstu jaudu, ilgu darbības laiku un zemu trokšņa līmeni.

VAIRĀK JAUDAS
VISIEM DARBIEM
ĪPAŠI KLUSA
VIETĀM, KUR NAV PIEĻAUJAMS AUGSTS TROKŠŅU LĪMENIS
VAIRĀK IZTURĪBAS
ILGĀKAM DARBAM

„Izmantojot šīs jaunās ar akumulatoru darbināmās ierīces, es un mana komanda varam paveikt darbu ātri un efektīvi jebkurā situācijā. AP sistēma pārsniedz cerības.”

  

„Ar AP sistēmu es varu sākt darbu uzreiz. Arī tur, kur citādi darba troksnis var ātri sagādāt problēmas un radīt nevēlamas pauzes.“ 

„Izturīgi un pie tam patiešām jaudīgi. Litija jonu akumulatoriem ir viss, lai nodrošinātu ilgāku izmantošanu un ar tiktu galā ar lielām platībām.“

- Viktoria Carstens, dārzkope un ainavu veidotāja

- Frank Miller, dārzkopis un ainavu veidotājs

- Christoph Jötten, sdārzkopis un ainavu veidotājs

AP SISTĒMAS IERĪCES

STIHL AP sistēma sastāv no dažādām ierīču grupām, kas piemērotas dažādiem darbiem ainavu, dārzu un koku kopšanā.

AKUMULATORA ĶĒDES MOTORZĀĢI AKUMULATORA TRIMMERI AKUMULATORA DZĪVŽOGU ŠĶĒRES

Daudzveidīgi un piemēroti izmantošanai zonās, kur nav pieļaujams augsts trokšņu līmenis. Ar vieglajiem akumulatora motorzāģiem Jūs ar augstu griešanas jaudu varat gāzt kokus, atzarot  un veikt citus zāģēšanas darbus gan ārā, gan slēgtās telpās.

Akumulatora motorizkaptis AP sistēmā izceļas ar spēku un izturību. Vienlaikus Jūs tās varat izmantot arī tur, kur troksnis un izplūdes gāzes ir sevišķi nevēlamas. Piemēram, veicot apstādījumu kopšanu parkos un dzīvojamajās zonās.

AP sistēma piedāvā Jums dažādas akumulatora dzīvžogu šķēres profesionālai izmantošanai. Ar tām Jūs varat klusu, precīzi un bez problēmām apgriezt dzīvžogus.
AKUMULATORA ZĀLES PĻĀVĒJI

AKUMULATORA KOMBI DZINĒJS

AKUMULATORA PŪTĒJI

Ar jaudīgajiem AP sistēmas akumulatora zāles pļāvējiem Jūs ātri un efektīvi veiksiet profesionālu zāliena kopšanu. Turklāt klusi un bez izplūdes gāzēm. Vēl viens pluss ir ilgie akumulatoru darbības laiki un īsie uzlādes laiki.

Viens dzinējs - vairākas jaudīgas opcijas. Abi AP sistēmas akumulatora Kombi dzinēji ir patiesi visu varoši. Jūs varat ar tiem savienot dažādus Kombi instrumentus, piemēram, dzīvžogu šķēres, pūtēju vai krūmgriezi.

Patīkami klusi pilsētās un vietās, kur nav pieļaujams augsts trokšņu līmenis, un ļoti jaudīgi. AP sistēmas akumulatora pūtēji profesionāļiem. Tos var izmantot turot rokā vai var ērti iekarināt pārnēsāšanas sistēmā, strādājot lielākās platībās.

AKUMULATORA AUGSTGRIEŽI 

AKUMULATORA SPĒKA ZĀĢI

AKUMULATORA SLAUCĪŠANAS IEKĀRTAS

AP sistēma piedāvā Jums ideālus risinājumus arī profesionālai koku kopšanai. Ar HTA 66, HTA 86 un HTA 135 Jums pat ir izvēle no uzreiz trim klusām ierīcēm efektīvai atzarošanai vai atmirušās koksnes aizvākšanai.

AP sistēma ar TSA 230 piedāvā profesionāļiem parocīgu akumulatora spēka zāģi, kas ikdienas darbā pārliecina ar ilgu darbības laiku un lielu griešanas spēku. Izmantojams arī iekštelpās, jo zāģē precīzi un bez izplūdes gāzēm.

Ar AP sistēmas akumulatora slaucīšanas iekārtu Jūs varat veikt tīrīšanu viegli, bez piepūles un kārtīgi. Gan iekštelpās, gan ārā. Pie tam arī malas un stūri tiek īpaši efektīvi iztīrīti.

ABSOLŪTS KOMFORTS. AP SISTĒMAS PIEDERUMI

Ar AP sistēmas akumulatoru piederumiem Jūs varat padarīt atsevišķas ierīces vēl veiktspējīgākas un elastīgākas. Piemēram, ar spēcīgiem dažādas kapacitātes litija jonu akumulatoriem, ērtajām pārnēsāšanas sistēmām, praktiskām jostas somām vai uz muguras pārnēsājamiem akumulatoriem.

INOVĀCIJA PROFESIONĀĻIEM - AKUMULATORU AP SISTĒMA

VEIKTSPĒJA UN UZLĀDES LAIKI

Īpaši jaudīgās STIHL AP sistēmas akumulatora ierīces izceļas ar īpašu izturību un spēku. Attiecīgās tabulās pie produktiem parādīti Jūsu AP sistēmas akumulatora ierīču darbības laiki atkarībā no izmantotā akumulatora, kā arī dažādu STIHL akumulatoru uzlādes laiki.

STRĀDĀŠANA LIETŪ

Visas STIHL AP sistēmas akumulatora ierīces paredzētas ikdienas izmantošanai arī nelabvēlīgos laikapstākļos. Tāpēc tām ir pārbaudīta aizsardzība pret mitrumu. Efektivitāte tiek pierādīta ar rūpīgām iekšējām pārbaudēm. Mitruma tests balstās uz IPX4 standartu.

PĀRBAUDIET STIHL AP SISTĒMU TAGAD

Vai vēlaties paši izbaudīt STIHL AP sistēmas jaudu un elastību? Nekādu problēmu – visas AP sistēmas ierīces Jūs varat iegādāties un notestēt pie sev tuvākā STIHL specializētā dīlera.


KOPSAVILKUMS PAR STIHL AP AKUMULATORU SISTĒMAU

  • STIHL AP sistēma ir īpaši piemērota profesionālai lietošanai, kā arī apsaimnieotājiem.

  • AP sistēma piedāvā plašu ierīču izvēli dārzu, ainavu un koku kopšanai.

  • AP sistēma pārliecina ar augstu jaudu, zemu trokšņa līmeni un ļoti ilgu darbības laiku.

  • STIHL AP sistēmā izmantoti inovatīvi litija jonu akumulatori.

  • STIHL AP sistēmai ir inteliģenta uzlādes un enerģijas vadība un plašs piederumu klāsts.

VAIRĀK PAR AKUMULATORA IERĪCĒM