Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

STIHL 4-MIX® DZINĒJS: SPĒKS DABĀ

STIHL 4-Mix® dzinējs: liels spēks pie neliela svara, inovatīva degvielas izmantošana, vienkārša lietošana, 2-taktu un 4-taktu dzinēju priekšrocības.

STIHL 4-MIX® DZINĒJS: ČETRTAKTU DZINĒJS AR DAUDZĀM PRIEKŠROCĪBĀM

STIHL 4-Mix® dzinējs ir četrtaktu dzinējs, kas pat smagāko darba dienu padara patīkamu. Tas tika izstrādāts tādā veidā, ka visi vadības un darbības aspekti maksimāli atbalsta lietotāju. STIHL 4-Mix® dzinējs tiek uzpildīts ar ierasto degvielu (maisījums 1:50, piemēram, STIHL MotoMix) un tādējādi apvieno izmantošanu jebkurā pozīcijā ar labu paātrinājumu. Savu augsto griezes momentu STIHL 4-Mix® dzinējs panāk ar salīdzinoši nelielu degvielas patēriņu, turklāt tas darbojas ar īpaši mazu kaitīgo emisiju daudzumu. STIHL 4-Mix® dzinēja kompaktā konstrukcija nodrošina izdevīgu svara / jaudas attiecību un ekspluatāciju bez vibrācijām. Turklāt tas pārsteidz ar patīkamu skaņas līmeni.

STIHL 4-MIX® DZINĒJS: DETALIZĒTS DARBĪBAS VEIDA APRAKSTS

STIHL 4-Mix® dzinējs darbojas, kā jau liek noprast nosaukums, četrās taktīs: ieplūde, kompresija, darba takts, izplūde. Detalizēti darbības veids izskatās šādi:

IEPLŪDE

Kloķvārpsta griežas, virzulis virzās cilindrā uz leju, ieplūdes vārsts atveras, degkamerā ieplūst svaigs degmaisījums. Īpašais: STIHL 4-Mix® dzinēja vārsta piedziņa un karteris caur apvadatveri savienoti ar ieplūdes kanālu. Pateicoties šim inovatīvajam dzinēja izkārtojumam, pie katras virzuļa kustības degvielas-gaisa-eļļas maisījums nonāk pie dzinēja detaļām. Un tas nodrošina vienmēr perfektu 4-Mix® dzinēja eļļošanu. Tādējādi atkrīt regulāras eļļas maiņas.


KOMPRESIJA

Virzulim pārvietojoties uz leju, karterī rodas virsspiediens. Tādējādi degmaisījums no kartera tiek nogādāts ieplūdes kanālā un pēc tam degkamerā, turklāt tiek apslacītas visas eļļošanas vietas. Virzulis STIHL 4-Mix® dzinējā atkal pagriežas uz augšu, maisījums degkamerā tiek saspiests.


DARBA TAKTS

Virzuļa augšējā pozīcijā, tā sauktajā augšējā maiņas punktā, degmaisījums STIHL 4-Mix® dzinējā ir saspiests visvairāk. Īsi pirms augšējā maiņas punkta sasniegšanas aizdedzes svece ar aizdedzes dzirksteli izraisa degmaisījuma aizdegšanos. Ar šo priekšlaicīgo aizdedzi degmaisījums degkamerā tiek sadedzināts efektīvi un bez paliekām. Turklāt aizdedzes rezultātā virzulis tiek atkal spiests uz leju, enerģija tiek nodota jūsu STIHL izstrādājuma funkcionālajam elementam.


IZPLŪDE

Pirms virzulis ir sasniedzis savu zemāko pozīciju, zemāko maiņas punktu, tiek atvērts izplūdes vārsts STIHL 4-Mix® dzinējā. Tādējādi ar nākamo virzuļa kustību uz augšu radušās izplūdes gāzes caur izplūdes kanālu tiek izspiestas no degkameras. Un nu viss var atkal notikt no sākuma.


 

LIELA JAUDA. VIEGLA IEDARBINĀŠANA

Lai atvieglotu STIHL 4-Mix® dzinēja iedarbināšanu, katram dzinējam ir iebūvēta automātiska dekompresijas sistēma. Un tā darbojas tā: Iedarbinot 4-Mix® dzinēju, ar centrbēdzes atsvariem tiek minimāli atvērts motora vārsts. Daļa kompresijas spiediena var izplūst caur to, tādējādi tiek efektīvi samazināts spēks, kas nepieciešams dzinēja iedarbināšanai. Tiklīdz ar pirmo darba takti tiek pārsniegti startera apgriezieni, automātiskais dekompresijas vārsts tiek automātiski deaktivizēts un 4-Mix® dzinējs darbojas tālāk efektīvi un jaudīgi ar pilnu kompresiju.

4-MIX® DZINĒJA ĪPAŠĀ KONSTRUKCIJA: MAZS SVARS, LIELA EFEKTIVITĀTE

STIHL 4-Mix® dzinējs ir viegls. Pateicoties tā uzpildei ar degvielu ar eļļošanas funkciju, nav vajadzīgas tādas tradicionālajiem 4-taktu dzinējiem nepieciešamas detaļas kā eļļas sūknis, eļļas filtrs un eļļas vanniņa. Tas padara dzinēju ne tikai vieglāku, bet arī vienkāršāku apkopē: eļļas pārbaude, eļļas maiņa un izlietotās eļļas utilizācija nu pieder pagātnei.

STIHL 4-MIX® DZINĒJS VAI 2-MIX DZINĒJS?

Abi mūsu flagmaņi – dzinēju sistēmas ir inovatīvas, jaudīgas un īpaši efektīvas. Svarīgākos attiecīgo sistēmu pamatdatus esam apkopojuši sekojošajā tabulā.

 

STIHL „2-MIX®“ DZINĒJAS
STIHL „4-MIX®“ DZINĒJAS
Efektīva degvielas izmantošana Optimāla esošās jaudas izmantošana
Zemākas ekspluatācijas izmaksas Darbs jebkura situācijā
Jaudīgi mehānismi Īpaši augsts griezes moments
Mazāk kaitīgo emisiju Kompakta konstrukcija

 

KOPSAVILKUMS PAR STIHL 4-MIX® DZINĒJU:

  • Samazinātas kaitīgās emisijas: Degvielai sadegot ar minimālām paliekām, tiek izpildīta stingrā Eiropas Izplūdes gāzu direktīvas V pakāpe.

  • Bez eļļas apkopes: Vienkārša apkope, jo tiek izmantots ierastais degvielas maisījums.

  • Viegls svars: Pateicoties uzpildei ar degvielu ar eļļošanas funkciju, nav vajadzīgas tādas tradicionālajiem 4-taktu dzinējiem nepieciešamas detaļas kā eļļas sūknis, eļļas filtrs un eļļas vanniņa.

  • Zemāks trokšņu līmenis: Patīkama skaņa arī pie maksimālas jaudas.

  • Vilces spēks un augsts griezes moments: Tā augstā kompresija nodrošina spēcīgu jaudu.
Kas ir STIHL 4-Mix® dzinējs?

STIHL 4-Mix® dzinējs ir četrtaktu dzinējs, kam, pateicoties uzpildei ar eļļas-benzīna maisījumu, nav vajadzīgas eļļas cirkulācijas detaļas, kas nodrošina kompaktu konstrukciju pie vienlaikus maksimāla spēka.

Vairāk par STIHL dzinēju tehnoloģijām