Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

STIHL 2-MIX DZINĒJS: SPĒCĪGS UN EKONOMISKS

Meklējat ierīci darbam dabā, lai turklāt to nevajadzīgi nenoslogotu? Ar STIHL ierīcēm ar 2-Mix dzinēju tas ir iespējams.


STIHL 2-MIX DZINĒJS: EFEKTIVITĀTE, PĀRDOMĀTS NO JAUNA

Vienalga, vai liela griešanas jauda vai liels vilces spēks, strādājot mežā vai dārzā, jāspēj paļauties uz spēcīgu dzinēju. STIHL 2-Mix dzinējs ir divtaktu dzinējs, kas atbilst tieši šīm prasībām, jo tas apvieno spēcīgu dzinēja jaudu, izcilu veiktspēju un lielisku griezes momentu. Turklāt STIHL 2-Mix dzinējs, neskatoties uz tā spēku, darbojas ar mazu kaitīgo emisiju daudzumu un tādējādi ir īpaši  draudzīgs videi. Un tas ir pierādīts – jo 2-Mix dzinējs jau šodien izpilda ES Izplūdes gāzu direktīvas V pakāpes stingros kritērijus. Sākums šim īpašajam draudzīgumam videi ar vienlaikus lielu jaudu ir efektīvā degvielas izmantošanā STIHL 2-Mix dzinējā. Pateicoties inovatīvajai degmaisījuma recirkulācijas sistēmai, tiek samazinātas kaitīgās emisijas un degvielas patēriņš samazinās par 20% salīdzinājumā ar parastajiem divtaktu dzinējiem bez 2-Mix tehnoloģijas. Kā darbojas šī tehnoloģija 2-Mix dzinējā, uzzināsiet nākamajā sadaļā.

STIHL 2-MIX DZINĒJS: DARBĪBAS VEIDS

STIHL 2-Mix dzinēja nevainojamas darbības un efektīvas degvielas izmantošanas noslēpums ir cilindrā, jo tieši tur inovatīvais STIHL 2-Mix dzinējs apvieno jaudu ar ekoloģiskumu, pateicoties pārstrādātai cilindra dinamikai. Tradicionālam divtaktu dzinējam virzuļa pozīcija nosaka, kad tiek atvērti vai slēgti izplūdes kanāls un pārplūdes kanāli. Šis process STIHL 2-Mix dzinējā tiek optimizēts. Tūlīt pēc aizdedzes procesa 2-Mix dzinējā starp sadegušajām gāzēm degkamerā un svaigo degmaisījumu karterī nostājas atdaloša bufergāze. Tādējādi pārplūšana sākas sekundes daļas vēlāk, svaigais degmaisījums nonāk cilindrā ar minimālu aizturi un tur izspiež izplūdes gāzes. Bet tas vēl nav viss: pateicoties nelielajai aizturei, virzulim ir tieši izšķirošs mirklis vairāk laika, lai pavirzītos vairāk uz augšu un noslēgtu izplūdes kanālu. Tādējādi nesadegušais degmaisījums tiek atturēts no izplūdes kanāla un var tikt sadedzināts efektīvāk. Turklāt tā tas, salīdzinājumā ar parastu divtaktu dzinēju, tiek izspiests no ierīces ievērojami mazākā apmērā. Tādējādi cirkulācijas zudumi ar STIHL 2-Mix dzinēju ar degmaisījuma recirkulācijas sistēmu tiek samazināti līdz minimumam. Tālāk esam apkopojuši visas sistēmas priekšrocības

STIHL 2-MIX DZINĒJS: PRIEKŠROCĪBAS

Pateicoties atdalošas bufergāzes izmantošanai STIHL 2-Mix dzinējā, vairāk nekā 80% nesadegušā svaigā degmaisījuma nenonāk vidē. Tādējādi cilvēks un daba tiek ievērojami mazāk noslogoti – proti, nesadegušajā svaigajā degmaisījumā esošās degvielas daļiņas, kā, piem., benzols un toluols vienlīdz noslogo lietotāju un dabu. Līdzās pozitīvajam vides aspektam, pateicoties Jūsu STIHL ierīces ar 2-Mix dzinēju optimālajai jaudai un nelielajam svaram, izriet vēl viena priekšrocība: No dzinēja tiek bezjēdzīgi izvadīts vidē mazāk nesadeguša benzīna – tātad katra degvielas tvertnes uzpilde tiek izmantota iespējami labāk. Tādējādi arī 2-Mix dzinēja degvielas patēriņš ir līdz 20% mazāks par līdzvērtīgas jaudas „parastā” divtaktu dzinēja patēriņu.

STIHL 2-MIX DZINĒJS VAI 4-MIX® DZINĒJS?

Abi mūsu flagmaņi – dzinēju sistēmas ir inovatīvas, jaudīgas un īpaši efektīvas. Svarīgākos attiecīgo sistēmu pamatdatus esam apkopojuši sekojošajā tabulā.

 

STIHL „2-MIX®“ DZINĒJS STIHL „4-MIX®“ DZINĒJS
Efektīva degvielas izmantošana Optimāla esošās jaudas izmantošana
Zemākas ekspluatācijas izmaksas Izmantošana jebkurā pozīcijā
Jaudīgi mehānismi Īpaši augsts griezes moments
Mazāk kaitīgo emisiju Kompakta konstrukcija

 

KOPSAVILKUMS PAR STIHL 2-MIX DZINĒJU:

  • Efektīvs: augsta jauda pie efektīvas izmantotās degvielas lietošanas

  • Liels vilces spēks: augsts griezes moments plašā apgriezienu diapazonā

  • Videi draudzīgs: degvielas patēriņš ir ievērojami samazināts, tādējādi samazinās vides noslodze, jo rodas mazāk kaitīgu izplūdes gāzu.

  • Ekonomisks: līdz 20% mazāks degvielas patēriņš salīdzinājumā ar tradicionālajiem divtaktu dzinējiem bez 2-Mix tehnoloģijas.

  • Perspektīvs: STIHL 2-Mix dzinējs ar degmaisījuma recirkulāciju atbilst stingrajai Eiropas Izplūdes gāzu direktīvas V pakāpei.

 

Kas ir STIHL 2-Mix dzinējs?

STIHL 2-Mix dzinējs ir divtaktu dzinējs, kas, pateicoties degmaisījuma recirkulācijai, apvieno īpaši labas ekspluatācijas īpašības ar izcilu apkārtējās vides bilanci. Kā degviela tam vajadzīgs benzīna un motoreļļas maisījums.

Vairāk par dzinēja tehnoloģiju