Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

STIHL ILGAS DARBĪBAS GAISA FILTRU SISTĒMA: LABĀKA IEDARBĪBA UN ILGĀKI KALPOŠANAS LAIKI

Mūsu ilgas darbības gaisa filtru sistēma iztur ilgāk un ir hermētiskāka. Tas palielina filtru kalpošanas laiku salīdzinājumā ar parastajām filtru sistēmām.

GAISA FILTRI: PAMATFUNKCIJA

Dzinēji ekspluatācijas laikā nepārtraukti iesūc gaisu. Lai garantētu iespējami netraucētu sadegšanu dzinējā un nodrošinātu nodilumizturīgu dzinēja ekspluatāciju, gaisa filtru uzdevums ir izfiltrēt traucējošās daļiņas no gaisa, lai tās nenonāk dzinējā. Jo betona putekļi, koka šķembas vai līdzīgas svešas daļiņas var kaitēt dzinējam. Tāpēc daudziem STIHL motorzāģiem un visiem STIHL spēka zāģiem ir inovatīva ilgas darbības gaisa filtru sistēma.

 

Kas ir gaisa filtrs?

Gaisa filtrs ir filtrēšanas sistēma, kas atrodas pirms dzinēja. Tā izfiltrē daļiņas no dzinēja iesūktā gaisa un tādējādi novērš šo daļiņu iekļūšanu karburatorā un dzinējā. Līdz ar to gaisa filtri rūpējas par optimālu karburatora darbību, nodilumizturīgu dzinēja darbību un ilgu kalpošanas laiku.

STIHL GAISA FILTRI: PAGARINĀTS FILTRU KALPOŠANAS LAIKS MOTORZĀĢIEM

Vairumam STIHL motorzāģu ir inovatīva ilgas darbības gaisa filtru sistēma ar iepriekšēju attīrīšanu, kas jūtami atslogo sekojošos filtru elementus. Un tas darbojas tā:

 • Pirmajā solī iesūktais gaiss tiek palaists rotācijā. Tādējādi lielākās un smagākās tajā esošās daļiņas tiek izmestas ārā. Iepriekš attīrītais gaiss caur iepriekšējas separācijas kanālu tiek pievadīts gaisa filtram Jūsu STIHL motorizētajā ierīcē.
 • Pēc tam iesūktais gaiss tiek virzīts caur lielizmēra gaisa filtru. Daudzām ierīcēm gaisa filtru materiāls var tikt pielāgots laikapstākļiem, piem., poliamīda filtri izmantošanai ziemas apstākļos ar sniegu vai mūsu inovatīvie HD2 gaisa filtri no polietilēna filtra materiāla. HD2 gaisa filtram ir līdz 70 procentiem mazākas poras kā šķiedrmateriāla un poliamīda filtriem un tādējādi tas izfiltrē pat smalkākos putekļus no iesūktā gaisa. Turklāt tas ir eļļu un ūdeni atgrūdošs. Sevišķi labais HD2 gaisa filtra blīvējums novērš nefiltrēta gaisa ieplūšanu un tādējādi paaugstina dzinēja kalpošanas laiku. Attīrītais ieplūdes gaiss tad caur karburatoru vai STIHL inžekciju tiek pievadīts dzinējam. HD2 gaisa filtrus bez problēmām var tīrīt ar tīrītāju STIHL Varioclean un ūdeni. Šim nolūkam apsmidziniet noņemto filtru ar STIHL Varioclean, pēc īsa iedarbības laika izmazgājiet to un ļaujiet tam izžūt.

STIHL profesionālais ieteikums: Jūs varat pārveidot uz HD2 gaisa filtru. Tas ir pieejams trīs variantos dažādiem ķēdes zāģu modeļiem.

STIHL SPĒKA ZĀĢI AR GAISA FILTRU: CIKLONA SPĒKS

STIHL spēka zāģiem ir ilgas darbības gaisa filtru sistēma ar iepriekšēju ciklona gaisa attīrīšanu, papīra filtru un smalko putekļu filtru. Ar inovatīvo ciklona gaisa attīrīšanu atkrīt ikdienas filtru tīrīšana un filtru kalpošanas laiks tiek ievērojami pagarināts. Sīkāk šī gaisa filtru sistēma darbojas tā:

 • Pirmajā posmā iepriekšēja ciklona attīrīšana attīra aptuveni 80 procentus putekļu daļiņu, kas ir iesūktajā gaisā. Tās pretstatā tradicionālajām sistēmām netiek savāktas gaisa filtrā, bet gan kopā ar dzesēšanas gaisu atkal izvadītas apkārtējā vidē.
 • Otrajā posmā papīra filtrs aiztur daļiņas, kas izgājušas cauri iepriekšējai ciklona attīrīšanai. Šī efektīvā iepriekšējā attīrīšana nodrošina īpaši ilgu kalpošanas laiku.
 • Aiz papīra filtra smalko putekļu filtrs gandrīz pilnībā aiztur arī mazākās putekļu daļiņas.

STIHL ILGAS DARBĪBAS GAISA FILTRU SISTĒMA: PRIEKŠROCĪBAS

Ilgas darbības gaisa filtru sistēmām ir daudz priekšrocību. Svarīgākās atradīsiet sekojošajā sarakstā.

 • Iepriekšēja attīrīšana: tā atslogo visus sekojošos filtru elementus.
 • Labāka filtru efektivitāte: lielizmēra gaisa filtrs tiek ievērojami atslogots.

 • Ilgi filtru kalpošanas laiki: filtru apkopes intervāli, domāts filtru tīrīšana un nomaiņa, ir ievērojami pagarināti. Intervāli atšķiras atkarībā no filtru materiāla.

 • Apkopei un lietotājam draudzīga: STIHL ilgas darbības gaisa filtru sistēmām nav vajadzīga īpaša kopšana.

 • Vienkārša kopšana: iztīrīt motorzāģa gaisa filtru nav sarežģīti. Procesu Jūs varat izlasīt savas ierīces lietošanas instrukcijā.

KOPSAVILKUMS PAR STIHL ILGAS DARBĪBAS GAISA FILTRU SISTĒMU:

 • Gaisa filtri izfiltrē traucējošas daļiņas no dzinēja iesūktā gaisa.

 • Ir dažādi inovatīvi STIHL gaisa filtri, kas ir optimizēti attiecīgai izmantošanai. Jūsu STIHL specializētais dīleris labprāt pakonsultēs Jūs.

 • STIHL gaisa filtri rūpējas par ilgu dzinēja kalpošanas laiku un novērš priekšlaicīgu virzuļa un cilindra nolietojumu, kā arī sagatavotā maisījuma piesārņojumu.

Vairāk par dzinēju tehnoloģijām