Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

STIHL DEGVIELAS TVERTNES VĀCIŅŠ: TĪRS UN ĒRTS

Mazs, bet ar lielu ietekmi netraucētam ikdienas darbam: mūsu bez papildu instrumentiem atveramais degvielas tvertnes vāciņš degvielas un eļļas tvertnei.

TĪRA UN ĒRTA IEDARBINĀŠANA AR BEZ PAPILDU INSTRUMENTIEM ATVERAMU STIHL DEGVIELAS TVERTNES VĀCIŅU

Mēs zinām: pārdomātas detaļas padara motorizētās ierīces par instrumentiem, kas tiek labprāt lietoti un uz kuriem var paļauties. Tāpēc mēs STIHL esam izstrādājuši mūsu ierīcēm degvielas tvertnes vāciņus, kas garantē tīru un ērtu lietošanu. Lai Jūs varētu koncentrēties uz to, kas Jūsu darbā ir patiešām svarīgi.

 

Kas ir bez papildu instrumentiem atverams degvielas tvertnes vāciņš?

Bez papildu instrumentiem atverams degvielas tvertnes vāciņš ir vāciņš, kas ļauj atvērt un atkal aizvērt STIHL motorizēto ierīču degvielas un eļļas tvertnes ar pāris kustībām. STIHL degvielas tvertnes vāciņš darbojas kā bajonetes tipa vāciņš, nevis ar skrūves vītni.

 

BEZ PAPILDU INSTRUMENTIEM ATVERAMS STIHL DEGVIELAS TVERTNES VĀCIŅŠ: PRIEKŠROCĪBAS

Priekšrocības ir acīmredzamas: speciālie vāciņi degvielas un eļļas tvertnei ir ātri un vienkārši atverami un aizverami. Tas ļauj izmantot tos bez spēka patēriņa un bez instrumentiem. Lielās atveres nodrošina vienkāršu iepildi tikai trīs soļos. Jaunākajiem tvertņu vāciņiem marķējumi uz ierīču detaļām palīdz Jums pareizi atvērt un aizvērt vāciņu.

1. SOLIS: ATVĒRŠANA

Ja ķēdes zāģis iepriekš izmantots, ļaujiet tam atdzist. Degvielas tvertnē var rasties virsspiediens, kura dēļ degviela var izšļakstīties vai var izraisīt savainojumus vai materiālu kaitējumu. Atvāziet tvertnes vāciņa aizvarus uz augšu un pagrieziet savas STIHL motorizētās ierīces degvielas tvertnes vāciņu pretēji pulksteņrādītāja kustības virzienam aptuveni par 1/8 apgrieziena. Ja degvielas tvertne ir zem spiediena, tas dzirdami nokritīsies. Kad virsspiediens ir pazemināts, grieziet degvielas tvertnes vāciņu līdz galam. Tagad vāciņu var noņemt.

2. SOLIS: UZPILDĪŠANA

Tad iepildiet degvielas maisījumu tvertnē un zāģa ķēdes eļļu eļļas tvertnē. Caurspīdīgās ierīču degvielas tvertnes ļauj vienmēr paturēt acīs uzpildes līmeni, un lielās atveres nodrošina tīru un vienkāršu uzpildi. Pievērsiet uzmanību tam, lai uzpildes laikā neizšļakstītu degvielu vai smērvielas un neuzpildītu tvertni līdz malām. Šim nolūkam mēs iesakām izmantot STIHL iepildes sistēmu.

3. SOLIS: AIZVĒRŠANA

Atkal pareizi ievietojiet savas STIHL motorizētās ierīces degvielas tvertnes vāciņu, nospiediet to uz leju un pagrieziet līdz galam. Degvielas tvertnes vāciņš dzirdami nofiksējas. Tad atkal aizveriet vāciņa aizvarus.

STIHL DEGVIELAS TVERTNES VĀCIŅA BLĪVĒJUMS: KAS JUMS BŪTU JĀZINA

Pēc katras uzpildes un katrreiz, lietojot ierīci, pārbaudiet, vai degvielas un eļļas tvertnes vāciņš ir cieši noslēgts. Drošības apsvērumu dēļ ierīces ar noplūdēm, it sevišķi degvielas sistēmas, nedrīkst vairs izmantot.

STIHL DEGVIELAS TVERTNES VĀCIŅŠ NAV HERMĒTISKS – KO DARĪT?

Mūsu bez papildu instrumentiem atveramais degvielas tvertnes vāciņš ir paredzēts maksimālam hermētiskumam. Ja pamanāt, ka tas tomēr nav hermētisks, vispirms pārbaudiet, vai zem tvertnes vāciņa nav nonākušas zāģu skaidas vai putekļi, kas traucē ciešai noslēgšanai. Pēc tam pārbaudiet, vai tvertnes vāciņa mehānika vēl labi noslēdzas. Pēc pāris ekspluatācijas gadiem arī blīvējumi var kļūt poraini. Ja konstatējat, ka blīvējumam ir birztošas vietas, Jūsu tuvumā esošs STIHL tirgotājs labprāt palīdzēs nomainīt blīvējumu.

BEZ PAPILDU INSTRUMENTIEM ATVERAMS DEGVIELAS TVERTNES VĀCIŅŠ: VAI VISAS STIHL MOTORIZĒTĀS IERĪCES VAR APRĪKOT PAPILDUS?

Motorizētās ierīces ar skrūvējamu vāciņu diemžēl nevar aprīkot ar STIHL bez papildu instrumentiem atveramu degvielas tvertnes vāciņu. Parasto vāciņu skrūves vītne nav savienojama ar bez papildu instrumentiem atveramo degvielas tvertnes bajonetes tipa vāciņu.

KOPSAVILKUMS PAR BEZ PAPILDU INSTRUMENTIEM ATVERAMO DEGVIELAS TVERTNES VĀCIŅU:

  • Bez papildu instrumentiem atveramais degvielas tvertnes vāciņš ir ātri un vienkārši izmantojams.

  • Eļļas un degvielas tvertnes vāciņi ir atvērti un atkal aizvērti ar pāris kustībām un bez instrumenta.

  • Bez papildu instrum.entiem atveramie degvielas tvertnes vāciņi nav uzstādāmi papildus.

Vairāk par dzinēju tehnoloģijām