Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

PASAKI MAMMAI PALDIES AR STIHL!

Lai pateiktos mammai par visu, ko viņa dara mūsu labā, kāpēc gan šajā Mātes dienā neizdarīt kaut ko viņas labā? Mūsu dāvanu ceļvedis jums palīdzēs neatkarīgi no tā, vai meklējat rīku, kas palīdzētu viņai tikt galā ar pagalma darbiem, vai kādu pārdomātu aktivitāti, ko varat veikt, lai palīdzētu viņai atpūsties.

Instrumenti, kas atvieglos jūsu mammas darbu dārzā!

Apgādājiet mammu ar instrumentiem jebkuram dārza izaicinājumam, izmantojot plašo STIHL AK akumulatoru sistēmas klāstu. Vienkāršas un ērti lietojamas ierīces padarīs dārza darbus par atpūtu!

Instrumenti mazākiem darbiem

Vieglas, kompaktas un ērti lietojamas STIHL AS sistēmas ierīces ir lieliski piemērotas nelielu darbu veikšanai. Pērc AS sistēmas ierīču komplektu un saņem otru akumulatoru ar 35% atlaidi!

Ļaujiet mammai atpūsties, kamēr jūs kopjat viņas dārzu

Padariet mammas pagalmu par vietu, kur viņa var doties atpūsties. Izdari dažus darbus viņas pagalmā — viņa to ir nopelnījusi!

Saglabājiet mammas piemājas krūmus un dzīvžogus vislabākajā formā. Apgrieziet un veidojiet tos ar STIHL akumulatora dzīvžoga šķērēm.

STIHL dzīvžogu šķēres

Sakopts zāliens - patīkami pikniki dārzā. Iestājoties sezonai, parūpējieties par mammas piemājas zālienu. Un kas jūs iepriecinās vairāk par jauku pikniku dārzā?

STIHL zāles pļāvēji

Parūpējies par mammas transportlīdzekli

Mamma ir pelnījusi baudīt skaistu apkārtni, lai kur viņa dotos, tad kāpēc gan neiepriecināt viņu ar tīru auto? Paveiciet darbu viegli ar STIHL!