Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €
  • "Smart Connector" klāsta papildinājums profesionāliem lietotājiem
  • Saderīgs ar AP sistēmas akumulatora ierīcēm
  • Uzticama papildu ierīces datu iegūšana
  • Integrēta poga un LED indikators
  • Ātra un vienkārša uzstādīšana un piestiprināšana
Savienojums: Bluetooth 4.2
Akumulators: CR2450 3V
45 €

izvelēties

Viedās ierīces Smart Connector 2A

Atlikums

Prece ir noliktavā

Piegādes veidi

Piegāde uz mājām: 2-5 darba dienas

Preces saņemšana pie tirdzniecības pārstāvja: Drīzumā preces būs iespējams izņemt pie tirdzniecības pārstāvja bez maksas. Preci piegādāsim pārstāvim 2-5 darba dienu laikā.

Daudzums

Visās cenās iekļauts 21% PVN

Sazinaties ar sev tuvāko STIHL dīleri saistība ar šo produktu

Atrodiet tirdzniecības pārstāvi

STIHL "SMART CONNECTOR 2A" – VIEDIERĪCE, ATBILST PROFESIONĀĻU VAJADZĪBAS

STIHL "Smart Connector 2A" viedierīce lieliski papildina STIHL "Connected" klāstu un atbilst profesionāļu vajadzībām.

Pirmo reizi pieslēdzoties vadības blokam, STIHL "Connected" portālā varat piekļūt papildu datiem, piemēram, informācijai par ātrumu un statistikai. Iebūvētais reāllaika pulkstenis nodrošina precīzus un uzticamus datus neatkarīgi no sinhronizācijas biežuma. Papildu novērtēšanas iespējas palīdz iegūt noderīgu informāciju par jūsu ierīču izmantošanu un stāvokli, uzlabot pakalpojumu plānošanu, optimizēt ierīču parka izmantošanu un palielināt darbības efektivitāti.

Integrēta poga un LED diode ļauj pārbaudīt stāvokli un uzreiz redzēt, vai ir nepieciešama apkope vai ir kādas kļūdas. Tas novērš ierīces bojājumus ekspluatācijas vietā un samazina atkarību no viedtālruņa. Pogu var izmantot arī, lai pārbaudītu, vai lietošanas laikā nav radušās problēmas, piemēram, vai nazis nav kļuvis neass. Problēmas ar papildinformāciju var pārraidīt, izmantojot STIHL "Connected" lietotni, un par tām var ziņot kolēģiem darbnīcā, pirms viņiem tiek nogādāta ierīce.

STIHL "Smart Connector 2A" var ātri un vienkārši uzstādīt paredzētajā vietā ierīces korpusā. Šī vienkāršā uzstādīšana ietaupa daudz laika, sevišķi, ja tiek pārvaldīti lieli ierīču parki.

Enerģiju droši nodrošina augstas veiktspējas akumulators, bet ierīces akumulators nodrošina papildu enerģiju darbības laikā.

"Smart Connector 2A" var izmantot tikai ar noteiktiem profesionāliem STIHL akumulatora izstrādājumiem, piemēram, STIHL FSA 135 akumulatora krūmgriezi, STIHL KMA 135 R akumulatora KOMBI dzinēju, STIHL HLA 135 akumulatora dzīvžogu šķērēm un STIHL HTA 135 akumulatora augsgriezi.<./p>

Tehniskie dati

Savienojums: Bluetooth 4.2
Izmēri: 60 x 40 x 15 mm
Akumulators: CR2450 3V

Piederumi