Pērciet STIHL ierīces tiešsaistē - BEZMAKSAS piegāde no 70 €

Viss Jūsu dārzam rudenī

Rudens – sezona, kurā dārza darbi īsti nebeidzas. Rudens ir laiks, kad dabas ainava iekrāsojas jaunās krāsās. Protams, šīs izmaiņas rada jaunus izaicinājumus jūsu dārzā. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kādi sezonas darbi būtu jāveic un kādas ierīces izmantot, lai dārza darbus padarītu daudz vienkāršākus un patīkamākus.

ATZAROŠANAS DARBIEM UN MALKAS SAGATAVOŠANAI

Pēc dārza ražas novākšanas ir lielisks laiks parūpēties par savā dārzā augošajiem kokiem un krūmiem – nogriezt vecos, nokaltušos, sapuvušos vai slimos zarus. Protams, nevajadzētu aizmirst radīt mājīgumu un parūpēties par siltumu mājās. STIHL zāģi palīdzēs veikt šos darbus bez lielas piepūles.

STIHL GTA 26 — LAI DĀRZA ATZAROŠANAS DARBI BŪTU PAVISAM VIEGLI

No dārzkopības darbiem līdz dažādiem maziem projektiem. Parūpējies par kokiem, krūmiem vai dažādiem celtniecības darbiem savā pagalmā ar ērto, vieglo un kompakto STIHL GTA 26 akumulatora zaru zāģi. Neatkarīgi no tā, vai esat amatieris vai profesionālis, akumulatora zaru zāģis GTA 26 ievērojami atvieglos jūsu darbus.

VIENS AKUMULATORS - VAIRĀKĀM IERĪCĒM

Sagatavojieties jebkuriem rudens sezonas izaicinājumiem savā dārzā ar plašo STIHL AK sistēmu klāstu. Izvēloties AK sistēmas ierīces, varat paļauties uz augstu veiktspēju un ilgu darbības laiku. Šīs ierīces ir lieliski piemērotas mazu un vidēju dārzu kopšanai. Visas sistēmas akumulatori ir maināmi, tāpēc varat ērti pārlikt akumulatoru no vienas ierīces uz citu.

STIHL AK SISTĒMA

Maksimāla veiktspēja profesionālam darbam dārzā

Daba ir neparedzama, bet ar STIHL AP sistēmu par to nebūs jāuztraucās. Šīs sistēmas ierīces ir ideāli piemērotas ikdienas darbiem dārzā, profesionālai ainavu un koku kopšanai. STIHL akumulatoru tehnoloģijas pārsteidz profesionāļus ar savu veiktspēju, ilgu darbības laiku un klusu darbību. Ar STIHL rudens darbi nesagādās problēmas.

STIHL AP SISTĒMA

SPĒCĪGI PŪTIENI VIEGLAKAI LAPU, PUTEKĻU UN GRUSŽU SAVĀKŠANAI

Ar STIHL pūtējiem jums būs daudz vieglāk un ātrāk savākt lapas un gružus dārzā, nekā ar vienkāršu grābekli vai slotu. Nav svarīgi, kas jums ir jāsakopj -  vai tā ir nopļauta zāle, kas guļ uz zāliena, vai smagas un slapjas lapas, vai teritorijas sakopšana pēc laika pavadīšanas ar draugiem, STIHL lapu pūtēji ātri un efektīvi aizpūtīs gružus, putekļus un lapas no tava pagalma.

ĀTRA UN EFEKTĪVA DZĪVŽOGU VEIDOŠANA

Laikapstākļiem atdziestot, sagatavojiet dzīvžogus ziemai. STIHL dzīvžogu šķēres pārsteidz ar savu vieglo vadāmību un lielisko veiktspēju - griežot horizontāli vai vertikāli, kā arī veicot jebkuru citu uzdevumu. STIHL dzīvžogu šķēres palīdzēs jums padarīt dzīvžogu apgriešanu par jūsu jauno hobiju.

NOTĪRI TRAIPUS BEZ LIELAS PŪLES AR STIHL AUGSTSPIEDIENA MAZGĀTĀJIEM

Vasaras sezona atstāj pēdas gan uz terases, gan uz āra mēbelēm. Ar STIHL augstspiediena mazgātājiem jūs ne tikai sagatavojat savu terasi un āra mēbeles ziemai, bet arī ātri, ērti un efektīvi parūpējaties par mājas fasādes, bruģakmeņu un auto tīrību.

Augsnes sagatavošana

Augsnes rakšana ir nogurdinošs un laikietilpīgs darbs, taču mēs visi vēlamies izbaudīt dārza ražu. Rudenī irdinot augsni, jūs samazināsiet nezāļu un dažādu kaitēkļu skaitu pavasarī un uzlabosiet augsnes stāvokli. Ar STIHL kultivatoriem jūs varat ne tikai uzart vai irdināt augsni, bet arī uzklāt mulču un kompostu. Ar STIHL izbaudiet ne tikai efektīvu, bet arī enerģiju taupošu augsnes apstrādi.

LAI RUDENS SEZONAS DARBI VEICĀS VIEGLI UN AR PRIEKU AR STIHL!